• Pohádka

Bezva vejška (2006)

Vůbec mi nevadí, že jsem na to koukla. Příjemně mě to překvapilo. Jedna z mála amerických komedií ze školního prostředí, která nijak neurazí.

Vánoce naruby (2004)

Nic zvláštního, jen oddychová komedie pro člověka, který je unaven přípravami Vánoc :D

Marley a já: Štěněcí léta (2011) odpad!

Četla jsem knížku, takže mám s čím hodnotit. Asi tisíckrát horší než první díl a ten mě taky příliš nezaujmul. Moje hodnocení asi 5%.

Marley a já (2008)

Viděno po předčtení knihy. A musím s lítostí oznámit, se film se mi příliš nelíbil, ačkoli, jsem se těšila na to, co provede Marley ve filmovém zpracování. Zklamalo mě to, čekala jsem víc.

Hledá se Nemo (2003)

Můj nejoblíbenější animovaný film po Madagaskaru. Krásně se na to kouká, rybičky se opravdu povedly, moc chválím.

Anna Karenina (2012)

Jediné, co se mi na tomhle filmu líbilo, byly poměrně zdařilé šaty hlavní hrdinky. Jinak nuda.

Slavíci v kleci (2004)

Scénář není žádná sláva, ale jako celek je to dobré. Film má krásnou hudbu a i herecké výkony nejsou nijak špatné. Ráda se podívám znovu.

Chicago (2002)

Krásný muzikál s hezkou hudbou a brilantními hereckými výkony.

Past na rodiče (1998)

Zajímavý nápad, krásné prostředí, má to vtip a výkony herců taky nejsou špatné. Takže pro mě asi 90%. Komedie nejen pro děti, u které se pobaví celá rodina.