Ať žijí duchové! (1977)

Ta princezna se mi moc líbila. Taková platonická láska :). Škoda, že už se tak kvalitní pohádky moc netočí...

Pan Tau (1971) (seriál)

Když běžel v televizi Pan Tau, nemohl jsem chybět. Byl jsem velkým fanouškem tohoto němého frajera s buřinkou. A vždy se budu k Panu Tauovi rád vracet.

JAG (1995) (seriál)

JAG byla nuda, ale některý díly zas tak špatné nebyly. Později jsem to přestal sledovat úplně, už o tomto seriálu nemám žádný přehled. Takže hodnotím na základě několika dílů, které jsem viděl.

Fargo (1996)

Coenovi natočili další z řady výborných filmů, to bezesporu. Fargo je na jednu stranu úchylný a zároveň tak inteligentní snímek, že vám náladu určitě nezkazí. Nezapomenutelná drtička, výborné dialogy, poutavý příběh (který má velké plus v tom, že byl natočen podle skutečné události), dělají z FARGA opravdu dobrý film. Ale srdeční záležitost to pro mě tak úplně není.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kurvahošigutntag můžu vidět klidně desekrát a pořád se budu solidně bavit. Polívkovi tato role sedla jako pára na hrnec, jeho hlášky se staly kultovními, ostatně stejně jako celý film. Bolek na hrad :)

Junior (1994)

Arnye natočil řadu blbostí, ale takhle je všechny o třídu trumfla. Má tohle zapotřebí? Jedna hvězdička jen za sympatie k Arnoldovi a DeVitovi.

Mlčení jehňátek (1991)

Takhle se točí správný thriller. A když má k tomu mlčení jehńátek ještě skvělou a inteligentní kriminální zápletku, kde účinkují ještě lepší herci, bez diskusí musím tomuto filmu udělit nejvyšší možné hodnocení.

Forrest Gump (1994)

Zemeckis natočil něco tak krásného, lidského a úžasného, že tomu nemůžu doteď uvěřit. Tom Hanks v roli blbečka procestoval svět a jeho životnímu příběhu, který vyprávěl lidem na autobusové zastávce, se snad nedalo nic vytknout. Ale nejen Hanks, ale i další lidé dovedli tento film, tam kam patří - na samotný vrchol světového filmu....

Přátelé (1994) (seriál)

Přátelé, moji drazí přátelé... Vždy, když je možnost, usedám k televizi a směju se stejně jako před lety, kdy jsem měl tu čest je objevit. Přátelé pro mě snad nikdy neztratí kouzlo a k jejich sledování se budu vždy rád vracet. Na ten mistrovsky provedený situační humor se nemůžu vynadívat.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou zábavou pro všechny generace. Už je to hodně let, co je takřka pravidelně sleduji. Někdy se pobavím hodně, někdy méně, ale pořád jsou originální a výjimeční.