Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Nejlepší díl Indiana Jones. Skvělé dobrodružství, výborný scénár. Tomuto filmu se prostě a jednoduše NEDÁ NIC VYTKNOUT

Air Force One (1997)

Kam až může holywoodský film zajít? Americký prezident hrdinou a spasitelem - to se může stát jen v amerických filmech. Akce jakž takž ušla, ale obecně mi to příšlo takové trapné, všechny ty euforické záběry na oslavující bílý dům, když to AMERICKÝ PREZIDENT dokáza,l mi řádně zvedly kufr. :) Filmu také hodně uškodil fakt, že jsem to viděl s českým dabingem.

Zloděj životů (2004)

Zas tak špatné to nebylo. Úvod se rozbíhal nadějně, místy jsem byl v napjetí, ale pak se z toho začala stávat slátanina a ten závěr mě zklamal úplně. Škoda, z toho filmu se dalo vytěžit víc.

Kill Bill 2 (2004)

Kill Bill 2 je hodně rozdílný od jedničky. Méně akce = větší prostor pro Tarantinovy proslulé dialogy. A tak se mi to líbí.

Amistad (1997)

Spielberg se vybral zajímavé téma a neméně zajímavě ho podal. Emotivní scény se skvěle doplňovaly s výborným příběhem. Líbilo se mi to.

Odpadlík (1992) (seriál)

Seriál mého dětství. Hodnocení by bylo, jak se tady dočítám, určitě horší, kdybych se na něj podíval teď, po těch letech. :)

Kurýr (2002)

Jason Statham se statečně probil pro mé dvě hvězdičky. Kurýr totiž přesvědčil jen v několika akčních scénách, což je trochu málo. P.S: možná mému hodnocení ublížil český dabing...

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Kreslnému Asterixovi a Obelixovi se to nevyrovná ani náhodou. Tři hvězdičky dávám za některé vtipné momentky a v součtu celkem příjemný film.