Kurýr 2 (2005)

akčnější, šílenější, nemožnější. Díky tomu je skvělý, ale malinko slabší než ten první, ale díky akci je to zábava.

Kurýr (2002)

Akční béčko s drsoněm Stathamem, který je natočený spíše na efekt. A já jim to žeru. Akce je skvěle natočená, zchoreografovaná, jen mohla bejt malinko drsnější. Frank je profík, jak se patří, na nic se neptá, dodržuje zásady a protivníky odstaví z cesty. Nevim co dodat.

Sahara (2005)

Sáákra, tak ona z tohodle zábavnýho akčně/dobrodružnýho filmečku mohla bejt celá série, ale není? Hanba na všechny, co to zbytečně odsuzují. Herci jsou bezchybní, McConaughey jako Dirk je prostě supr, prát se umí, s bouchačkou je přirozenej, ve vážný situacích si dělá ze všeho srandu, vlastně, někoho mi připomíná. (Nathan Drake) Takovej hrdina je skvělej pro tenhle typ filmu. Doktorka je kus, Zehn je perfektní komickej poskok/střelec. Navíc příběh kombinuje honbu za pokladem se zastavováním globálního toxického ohrožení a skvěle to sedí. Hlášky vtipný, akce úderná, hrdinové sympatičtí a záporáci výrazní. Nechápu to nízký hodnocení, i když ono to má pár hluchých míst a nějaké ty mouchy, je to skvělej film.

Jurský park (1993)

Klasika. Dinosauři úžasní, postavy sympatický (jen Lex mohla míň řvát) a ta trocha akce je taky fajn: honička v džípu s Rexem, scéna s Galimimy a hlavně, všechny ty klaustrofobický honičky a schovky s dvojicí mých milovaných Raptorů, to je pecka. Klasika, kterou vždy rád uvidím.

Lovci pokladů (2004)

Dobrodružný, svižný, akční a originální. Sympatická skupinka hrdinů a solidní skupinka konkurentů jdou po pokladu a o humor a zvraty není nouze.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Taková volovina. Ale tak příjemně koukatelná, tak neskrývaně debilní a tak šíleně zábavná. Film se moc vážně nebere. což mu sedí. Asylum zjistilo, že jim vážný kousky nejdou, tak nám naservírovali maximální nával guilty pleasure. Ale i přes nevážnost celýho filmu, jsem se dokázal ztotožnit s hlavním hrdinou Finem, prostě takovej správňák. Vlastně, všechny postavy jsou v poho, kromě Finovy dcery, kterou bych do toho žralokonáda radši hodil. Zbytek je tipickej, WTF CGI efekty, záběry žraloků z dokumentů, střídání slunečného a zataženýho počasí atd. Herci hrají poměrně dobře, prostředí je hezký a hudba je výborná. Každopádně, nejlepší trash, jakej jsem zatím viděl a tak mu dávám 4* a to i přesto, že trashům jsem do teď dával max 3.

The Angry Joe Show (2009) (pořad)

Ono, kvalitní recenzi her, aby jeden pohledal. Tak tu máme Joea, který hry hraje, zná je a celou dobu ví, o čem mluví. Upřímnost je z něj cítit na míle daleko, navíc to zábavný podání mi sakra sedí. Je hold poznat, že hry miluje a že si umí dělat prču sám ze sebe. Takovej AVGN s novějšími hrami a méně ehm exkrementy.

The Cinema Snob (2007) (seriál)

Páni, hodnotí takový krávoviny. A to vše s úsměvem a cynickým hlasem. Zatím z CH.A. asi nejslabší, ale to není žádná urážka.

Tele Tele (2000) (pořad)

Tým šílenců parodující celou TV NOVA, skvělý.