Armáda temnot (1992)

Naprostá magořina, totální úlet a neuvěřitelná zábava. Ashovy hlášky maj grády, akce je dost a celý mi to příjemně uteklo. Pro mně asi nejlepší díl.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Nejlepší z Avengerů je zpět a to sakra stylově. Narozdíl od ostatních marvelovak je tohle spíš akční thriller, ale to je jeho největší plus. Působí to neokoukaně. Hlavní hrdinové super, záporáci nic extra, líbil se mi Bucky, líbil se mi Grillo ale jejich šéf stál za prd a příběh zajímavej. A teď to nejlepší v tomhle filmu, akce. Jsou to nějaké honičky a přestřelky, na pg-13 jsou fakt dobrý, a teď bitky, jsou KUREVSKY BOŽÍ. Jedny z nejlepších bitek, co jsem kdy viděl, rychlý, mistrovsky zchoreografovaný, surový a přehledně natočený řezačky. Dal bych 4*, ale ta akce je tak úžasná, že musím na 5*.

Captain America: První Avenger (2011)

Příjemná atmosféra, hezkej příběh, vynikající herecký osazenstvo a dostatek akce. Jakože jsem netušil, co čekat, vyklubalo se z toho milý překvapení a já si díky tomu Cap. Ameriku oblíbil.

Kat (2004)

Hezká pomsta, výbornej hlavní hrdina i záporák, ale na akci zřejmě zapoměli, páč to finále nebylo nic moc.

Kat: Válečná zóna (2008)

Docela blbost, ale sakra, ta brutální akce mě fakt bavila. Navíc Stevenson jako Punisher naprosto přirozený.

Vánoční Kameňák (2015)

Ale jo, furt dobrý, jen mi vadil ten nonstop zvuk ,,Směj se''.

Kameňák 4 (2013)

Neskrývaná hovadina, ale pořád je to jen přehlídka vtipů, takže ok.

Kameňák 3 (2005)

Trochu slabší než předchozí filmy, ale furt sranda, romové byli vtipní. (To už bych pobil půl republiky, jak je vona rapl.)

Kameňák 2 (2004)

To samý co jednička, jen trochu ulítlejší.