Útok na Bílý dům (2013)

Takže, na jedný straně máme fajn hlavního hrdinu a ok efekty. Na druhý straně tu máme špatnou kopírku Pádu Bílýho domu, ubohý pokusy o humor, nejtrapnější bandu blbounů (ehn ehn teroristů), non-stop kopírování smrtonosní pasti (jen v tílku atd.), hodinky zastavující kulku. Co dál akce? Je pg13, ale to umím přežít. Takže akce, je podělanej JOKE! Pořád se zklouzává po stolech, podlaze a pálí se do prázdna a ''komando'' teroristů( kterejch je sotva dvanáct) vystřílej ochranku Bílýho domu bez jediný ztráty, ale hlavního hrdinu s prezidentem minou i z pěti metrů. Hlavní hrdina sice všechny sejme, ale je to celkem amatér (bejvalej voják? Ani náhodou.). Jako, hlavní hrdina mi tolik nevadil a byl ok, předved jednu hezkou bitku. Ovšem jeho dcera, byla na přesdržku, furt všechno ví a nakonec z ní udělali hrdinku, WTF? No, není to úplná katastrofa, ale oproti perfektnímu Olympu je to shit.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Wácův koment sedí perfektně, je to hrůza. Zmatenej příběh, příšerní herci (hlavně Branagh), nezajímavý postavy, příšernej střih, zbytečný flashbacky a rozcuckovaná a totálně posraná akce. Tak i v thrilleru může bejt takovej fail, ach jo. Jedna hvězda, za to, že mě všechna ta debilita občas i rozesmála.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Návrat Star Wars po letech mě naprosto ohromil. Akce, příběh, postavy, vše perfektní. Další díly maj zaručenou moji přítomnost v kině.

Jurský park 3 (2001)

Můj názor se moc nezměnil. Pořád super zábava, která si na nic nehraje. Rozhodně je tu vidět, že film měl produkční problémy, ale i tak, furt fajn zábava. Plus Grant bude navždy můj oblíbenec. Ať už v knize, prvním filmu, nebo zde. :)

Winx Club: Magické dobrodružství (2010)

Po fajn jedničce se přesouváme za 4tou sérii. Příběh super, akce výborná (pěstní souboj na lodi v bouři byl úžasnej, škoda že krátkej), humor bezvadnej a postavy skvělý. Winx si po prvním filmu zasložily něco malinko lepšího a dostaly to se vším všudy.

Winx Club - Výprava do ztraceného království (2007)

Skvělej film, ale příšernej dabing(asi jeden z nejhorších, co sem kdy slyšel). Děj v pohodě, i když je příběh (i na serálový standarty) gigantický klišé. Akce ujde, postavy ok. Dobrej film k supr seriálu.

Ledové království (2013)

Jasně, písničky jsou hezký (to opěvovaný Let it go, má něco do sebe). Ale děj je mizivej, nezáživnej a nonstop přeskakuje. Pár hlášek, písničky a slušní záporáci to drží na třech s plusem, ale žádná pecka, Dysney už přinesl mnoho lepších.

Cesta do pravěku (1955)

Vizuál výbornej a detailní, ale dobrodružná stránka nefunguje. Není tu ani známka nebezpečí a nikdy se o hlavní hrdiny nebijíte, navíc to končí jen tak. Škoda, mělo to na víc, takhle hodnotím jen vizuál a tu jakž takž dobrou atmosféru.

Comeback (2008) (seriál)

Skvělé základy sitcomu, proložené výbornými herci a dokonalými postavami. Ozzák je borec!

Willy Fog 20.000 mil pod mořem (1995) (TV film)

To samý co minulej film, což je škoda, protože tuhle část jsem měl v seriálu dosti rád.