Super Thundermanovi (2013) (seriál)

Phoebe a Max jsou jediný postavy, který fungujou, jo a pak mluvící králík (ten je asi nejlepší), jinak prd. Ty malý haranti mi lezou na nervy, rodiče jsou fakt dvojice kreténů a vůbec, to téma rodiny, co je jiná se mi v Hatawayích(tam byla aspoň nálož humoru) líbilo, ale tady je to fakt ohraný. Začíná to jít do háje. Ale, ať jen nekritizuju, tak Jack Griffo si roli užívá a je zábavnej, takže tu je herec, co opravdu nevadí. PS: Kdo dá odpad, tomu se nedivim, páč je to opravdu miliontej nic-sitcom a už to začíná fakt unavovat.

Henry Nebezpečný (2014) (seriál)

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nedoceněný díl. Neprávem, je akční, vtipný, záporačka je supr, navíc tu Indy předvede s ruským důstojníkem asi nejlepší souboj z celý série. Prvek sci-fi mi nevadí, proč by mi vadil, když tu byla Archa likvidující nácky a kalich vracející život? Díl super, návrat Indyho po letech je bezvadnej.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Drsnější, ulítlejší, akčnější a vtipnější. Jednička mi přijde nejlepší, ale tenhle díl je opravdu skoro, jenom těsně na druhým městě. Furt je to Indy, boj s kulty je mám rád a ten humor je supr.(to je mám přijít voblíknout ty huso?) Pořád bezvadná akčně/dobrodružná podívaná.

Dračí doupě (2000)

Takový 100 minutový balancování, mezí béčkovou fantasy dobrodružnou komedií a guilty pleasure. Všichni buď přehrávaj (ten Irons je úžasnej: haťaťaťaťaťa), nebo nehrajou vůbec (císařovna.) Ale humor filmu taky funguje, což pak zmate. No, zábava to byla, chtěná i nechtěná.

Tomb Raider: The Lost Valley (2013)

Dle mě je Anna Tyrie dobrá Lara, tak sem dal 3 hvězdičky a z toho 1 a půl za Annu a 1 a půl za filmeček.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Bejt to finále svižnější a smrt záporáka uspokojivější, dal bych pět. Nu což, akce byla pecková a celkem přehledná, Hardy místo Gibsona docela bodoval a Theron byla skvělá. Rozhodně nejlepší díl z týhle přeceňovaný série.

Terminátor (1984)

Rozhodně pecka. Arnold mi tu přijde přirozenější než ve dvojce, zlej terminátor je lepší než ustaranej robůtek. Další kdo válí naplno je můj oblíbenec Michael Biehn, to je borec borců, rozhodnej, pohotovej a sympatickej drsoň s brokovnicí po ruce. Kult? No STOPRO.

The Nostalgia Critic (2008) (seriál)

Šílenýmu kritikovi se při šílenejch recenzí, šílenejch filmů stávaj šílený věci. Celkem pecka.