Kartel smrti (2016)

Luke Goss to celý táhnul a měl tu i pár ok bitek. Pak docela zábavní byl GSP a ten co hrál Salazara. Krom toho, nuda nuda nuda.

Síla úderu (2006) odpad!

Hromada náhodných scén, které nikam nevedou. Akce minimum a stojí za prd. Pravda u tý finální "bitky" jsem se pousmál, ale jinak naprostá ztráta času.

Cizinec (2003) odpad!

No teda. Tak tohle byla docela rána. Lidi se náhodně zabíjej, příbeh nedává špetku smyslu a Seagal tu ukáže jen dvě krátký fackovačky, kterých se podle střihu moc neúčasnil. Nedoporučuju.

Zákon ulice (2007)

Ale jo. Je tu pás solidních akčních scén a má to slušný tempo. Na jedno zkouknutí je to fajn.

Cesta za pomstou (2014)

Koukatelný a občas zabavný. Jinak ale hrozná nuda and zmatenej střih v bitkách mi taky moc neseděl.

Stíny minulosti (2006) odpad!

Au au au. Tak tohle byla rána. Příšerně natočený i sestříhaný, v kombinaci s přeplácaným příběhem, znuděným Seagalem, očividnými kaskadéry and trapnými přestřelkami. Jo a ani jeden souboj. Hrůza.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Tohle byla pecka! Akce, napětí, tempo, záporáci, klaďasové, Seagal... všechno super. Zatim nejlepší Seagal, co jsem viděl!

Nico - víc než zákon (1988)

Docela dobrá kriminálka s fajn akcí. Ale bohužel strašlivě nevýrazná s nudnými postavami.

Bestie (2003)

Ale jo. Celkem zábavný akční béčko. Akce je tu celkem dost a je docela dobrá, i kdy Seagalův dabl je neuvěřitelně očividnej. A hudba byla celkem dobrá.

Poslední noc (2009) odpad!

Chtěl jsem dát jednu za Reeda, kterej tu má pár zábavných bitek a za Seagalův tučňáčí běh, ale nemůžu. Je to neuvěřitelná nuda s otřesným střihem a Seagal je tu asi 15 minut, zatímco film následuje bandu idiotů, který předvedou každý hororový klišé, co kdy bylo. Už nikdy znova!