Halloween II (2009) odpad!

No páni. Tak po tomhle, jsem se vrátil k Halloweenu 3 a dal mu 1*. Myslím, že to jako koment k týhle dojebaný sračce bohatě stačí.

To (1990) (TV film)

,,Nechcete balonek?'' Chci a víš proč? PROTOŽE SE JICH NEBOJIM! Tohle je ten slavnej horor, kvůli kterýmu se celý generace bojej klaunů, to jako fakt? Část s dětma byla fajn a Tim Curry byl fakt k popukání (Ale ne děsivej), ovšem v druhý půlce, která začala pár výbornýma lekačkama se nakonec vše podělalo a ačkoli byly postavy sympatický, nudil jsem se k smrti. Jako sorry lidi, ale tohle mě fakt mělo děsit? (Psí hlava, mluvící hlava v lednici, strašení balonky a scéna v knihovně, WTF?!) No v tom případě to neuspělo, dost jsem se nudil a myslim že remake má slušnou šanci.

Bubsy (1993) (TV film) odpad!

Chudák Paulsen. Tohle bylo hrozný. Vtipy, příběh, animace i postavy.... ježišmarja, ještěže sem to sledoval opilej.

Pátek třináctého (2009)

Jo, slabý. Už prostříhanej úvod mě skoro odradil, ale pak přišlo vybití první party a hej, ty postavy byly ok, tak sem myslel že zbytek bude stejnej. A pak dorazili ty retardovný hovada, který tam pak celou hodinu žvanily a já jen čuměl. Fakt si tvůrci mysleli, že někdo bude chtít koukat na bandu idiotů co chlastaj z bot a honěj si? Ty vole, aspoň že Jason ušel, nebyl nijak extra, ale ušel. Líbilo se mi jak byl agresivní a že k cestovní po táboře používal tunely, což vysvětlilo, jak se všude dostal. A měl tu i pár ok killů.(Pod molem). Bohužel to je vše. Vedlejší postavy retardi, hlavní hrdina extrémně nevýraznej, killy většinou debilně setříhaný, nebo natočený ve tmě či u blikajících světel. Jo a Jasona zastaví medailonek. Prostě slabota.

Freddy versus Jason (2003)

Škoda že je to zpočátku tak nezáživný, protože, jakmile se rozjede děj s potlačováním snů a samozřejmně velký showdown, je to neuvěřitelná zábava. A ty killy jsou super. (Kukuřičné pole a postelový sendvič. :D). Zklamanej nejsem, ale mohlo to být mnohem lepší, kdyby nám prvních půl hodiny jen nevysvětlovali, kdo jsou postavy a co kdy prožily.

Halloween 5 (1989)

I přes pomalejší rozjezd a dost natahovanou scénu na seníku, jsem se bavil výborně. Vražd o dost míň a narozdíl od čtyřky, tyhle působily docela reálně. Další velký plus je Loomis, který se už z věčného sledování Michaela skoro zbláznil a jeho výkyvy mě neuvěřitelně bavily. Na to, jak tenhle film lidi nemusej, mě přišel výbornej.

Halloween III (1982)

Co to sakra bylo?! První půlka byla ok, záhadný městečko na kraji státu a vyšetřování záhadností se mi docela líbilo. Ale v druhý půlce se to přehoupne do divnýho námětu na bondovku a najednou se všechno otočí hlavou dolu, nic nedává smysl a já se pořád jen ptám. Rád bych dal aspoň jednu*, ale za ten konec, toho záporáka, ty zvraty a armádu robotů... ani náhodou.

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

I přes divně přehnaný vraždy se mi to docela dost líbilo. Atmosféra je pořád výborná, postavy jsou dobrý, Loomis taky fajn a ten konec se mi opravdu hodně líbil. U mě dobrý. Zvlášť po trojce. :D

Jason X (2001)

Po dost ubohý devítce se to vyhouplo do šílený zábavy. Ne, fakt, proč se mi to tak líbilo? Vraždy super, Jason super, postavy byly taky fajn a celý se to nebralo vážně.(Simulace Crystal Lake) Jediný co mě neoslovilo byl začátek, ale jak se Jason rozmrazil, bavil jsem se nonstop. Asi nejlepší trash ever.