Precious (2009)

Tomuto bijáku jsem se dlouho vyhýbal kvůli jeho pověsti uslzené dojné krávy Oscarů. Chyba byla! Precious je takový, jak se o něm šušká, jenže fakt dobře zvládnutý. A toho patosu není zas tak moc. Gabourey Sidibe jedna z nej nehereček ever a Mo´Nique zatraceně slizká krkavčí matka.

Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon (1995)

UPDATE 2020: Sice starší než Upíří nevěstinec, ale paradoxně lepší, filmovější a zajímavější. ----- Mnó - prsa ... ohnilci ... krev = o.k. tři hvězdičky filmu, který měl být zahrabaný hluboko v osmdesátkách. Jo a děj? Nevšiml jsem si ...

Farma zvířat (1954)

Všechna zvířata si jsou rovna, ale prasata si jsou rovnější. Při koukání nezapomínejte na fakt, že tenhle film vzniknul v roce 1954!!!

Neznámý signál (2007)

Nepřiznaná adaptace Kingova románu Puls. Zajímavá tím, že je točena z pohledu těch psychoušů, co řádí a vraždí. Televizní film, moderně natáčený dnes módním realistickým stylem a s krví v 95% záběrů.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nadprůměrný československý seriál. Výpravná sága sledující osudy malého prostáčka Vaška za mocí během několika dekád života. Z chudého skoro sirotka se stává vlivným mužem v cirkusové branži a je to cesta velmi trnitá. Chvílemi moc zdlouhavé. ------- Update 6/2010: a taky chybí hodně dovysvětlujícího materiálu a popisnější text vypravěče Radovana Lukavského.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Dávám odpad protože takové věci nemají na filmové databázi vůbec co dělat! (ne pro kvality samotného klipu)

Princ z Persie: Písky času (2010)

UPDATE 2020: Tak kvůli Gemě .... Tohle by se mi nelíbilo ani ve dvanácti. Teda výjma Gemmy Arterton samozřejmě.

Pontypool (2008)

No tak je to nejoriginálnější "zombie horor" jaký znám, to jo. Za nápad a super herce 80%.