Phantasm (1979)

Vynikající věc poukazující na nevšední talent a nadšení svého tvůrce.

Posedlost (1981)

Zajímavý film o rozpadajícím se vztahu a následné tápání bývalých manželů ve svých samostatných životech. Hororové prvky jsou osvěžující a drtivé zároveň a výkony hlavních protagonistů jsou naprosto vynikající.

Velký průšvih (2002)

Inteligentní vtipná komedie s výborným Timem Allenem, krásnou Rene Russo a úchvatnou roličkou mého oblíbence Toma Sizemora.

Al pointeu (2004)

Dějový chaos vyvažuje velmi slušná atmosféra a zpracování. Určitě zajímavý film...Lepší 3*

Boj o přežití (1989)

Bereme-li v úvahu předchozí i pozdější filmy Dona Coscarelliho, co do obsahu, tak se tento snímek značně liší, co do zábavnosti je ovšem minimálně srovnatelný. Příběh dobře odsýpá, nenudí a některé rozpačité herecké výkony spolehlivě vyvažuje Lance Henriksen, kterému bych jako jedinému uvěřil, že v divočině dokáže přežít.

Syriana (2005)

Vynikající odvážný film s úchvatnými hereckými výkony ( v tomto směru mě překvapil hlavně Matt Damon ), který na mě měl účinek, asi jako rána pěstí mezi oči. Divím se poměrně nízkému ohodnocení.

Blikající světla (2000)

Úchvatné dílko, které ve mě vzbudilo zájem o dánskou kinematografii, kde jsem našel tak skvělé filmy, jako V Číně jedí psy, Dealer, Wilbur se chce zabít, ale hlavně geniální Rodinnou oslavu. Miluju ten film !!!

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Svižný akční film s krásnou Geenou Davisovou a skvěle ošuntělým Samulem L. Jacksonem od mého oblíbence Rennyho Harlina.

Skvělí chlapi (2000)

Skvělí chlapi je skvělý "malý" film s výborným Michaelem Douglasem v ,pro něho, ne zcela typické roli. Výborně jsem se bavil.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Geniální ukončení "nové" trilogie. Přeměna Skywalkera na Darth Vadera ( první výdech do helmy ), mě naplnila pocitem dokonalé blaženosti.