Trapasy (2007) (seriál) odpad!

Lidská hloupost nezná mezí. Tohle dokáží vytvořit opravdu jen Češi. Povídky jsou trapné a příšerně nudné, české herecké kapacity se tu akorát zostuzují a to jak nemožný Brousek za každou sebetrapnější povídkou opakuje jak se mu to líbilo je fakt příšerný. Na tohle se prostě nedá koukat.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Na mě moc rozvláčné a hlavně nudné. Historické seriály jsem nikdy neměl rád a černobílé české filmy už vůbec ne. Naštěstí to díky českým hercům vydržet dalo, ale u většinu epizod, které jsem musel povinně sledovat o hodinách českého jazyka, jsem se příšerně nudil!!

Třetí skoba pro Kocoura (1983) odpad!

Další česká sračka. Tentokrát nepovedená detektivka balená jako dětský příběh. Herci jsou příšerní, scénář hrozně dětinský a námět vyloženě směšný. Příšerná amatérština.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Totální humus!! Lidská blbost nezná mezí!! Něco tak dementního dokáže vytvořit opravdu jen TV Prima. Jako dívat se na to, jak česká lůza v podobě sotva dospělejch smradů půl roku na sebe řve ve vile sprostý slova a dělaj všelijaký kreténský úkoly, no nezlobte se na mě, na to jsem fakt neměl!!

Do naha! (1997)

Geniální komedie!! Válel jsem se smíchy od začátku až do konce!! Smršť skvělého britského humoru která nikdy neomrzí!!

Billy Elliot (2000)

Strhující britské drama o nesplněných snech, touze něco dokázat a životních překážkách. Některý scény mi opravdu braly dech. Jeden z nejlepších britských filmů!!

Ztracený svět (1999) (seriál) odpad!

Takovouhle kravinu jsem dlouho neviděl. Ostudný výplod americké produkce, který je ostudou slavného románu. Těšil jsem se na jeho zajímavý seriálový přepis ale že z toho vyleze taková kravina to sem fakt nečekal. Nad náměty některých epizod opravdu zůstává rozum stát.

JAG (1995) (seriál)

Opravdu nuda. Seriály ze soudního prostředí mě nikdy nebavily. Čekal jsem od toho zajímavé náměty a nějakou akci ale nedostalo se mi ani jednoho. Hlavní hrdinové jsou nesympatičtí, většina epizod je nudná a je postavena na hloupých a ubíjejících dialozích. Což je velká škoda, protože z námětu se dalo rozhodně vyždímat víc.

Kat (2004)

Netypický avšak skvělý komiksový film. Sympatický hlavní hrdina, démonický záporák, krev, akce a brutalita. Jen škoda že v první polovině filmu je málo přímé akce. Ta druhá to ale vylepšila. Zkrátka hodně povedená noirová střílečka!!

Poslední prázdniny (2006)

Spíše než drama o umírající ženě je to humorné výprávění z noblesní dovolené. Jako nevinná komedie to není špatné, ale jakmile začnou úvahy nad životem a s tím spojené rádoby komické situace, působí to na mě dost cynicky.