Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Nové Star Wars se mi líbilo moc je lepší než Síla se probouzí ale stejně tu jsou věci které se mi sem moc nehodily například Casino a postavy v něm to na mě tak trochu působilo StarTrekovsky a také jsem čekal nějaké pořádné zvraty a nějaké dějové odhalení protože z minulého dílu máme hodně otázek a noví díl nám toho moc nevysvětlil tak snad se něco dozvíme z devátého dílu.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Film se mi líbil ale docela mi to připomíná film Jupiter Ascending z roku 2015 takové digitální nudný a děj mohl být lepší

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Film jsem viděl dvakrát a to ve 2D verzi a později ve 4DX, film mě nijak nezaujal a líbil se mi až v sále 4DX kdy to opravdu stálo za to ty efekty ten film oživili bylo skvělé když sněžilo tak sněžilo i v sále nebo když pršelo tak pršelo i na vás opravdu to vtáhlo do děje film a je to škoda že v klasickém formátu je to nekoukatelný film

One Man Show (2008) (pořad)

Za mě 4* a to proto že se mi ta jeho nová OMS libí má to styl, dobrou grafiku, kameru a tak ale také proto že to člověka pobaví a zapřemýšlí nad tím zda je to nahrané/fajk nebo reálný. A je to prostě show která tu nikdy nebyla. Vyvolený, Výměna Manželek, Robinsonův Ostrov, Big Brother, Prostřeno atd... jsou jen show a tohle taky a rozhodně je tato show lepší než ty co jsem zde zmiňoval.

Decibely lásky (2016) odpad!

Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D

Padesátka (2015)

Nejlepší hláška co mě zničila: "Jsi studenej ? Jsi na horách" :D :D

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tak můj názor na Star Wars. Jako nejvíc mě s*** smrt Hana Sola. Rey se naučila ovládat sílu docela dost rychle na to že Luk potřeboval na naučení 3 filmy :D a dost mi to připomíná původní trilogii 4,5,6 ale asi nejvíc tu 4ku. Jako Já bych spíš tento díl pojmenoval Návrat Jediho. A taky předchozí díly jsou dost vážný a tady si dělají ze všeho srandu a to se mi moc ke Star Wars nehodí, no nevím jako efekty luxusní a také mi vadí to že mezi 3 a 4 uplynulo cca 20let a Lucas změnil lodě, techniku, technologie, oblečení, droidy atd... přitom mezi 6 a 7 je 30let rozdíl (Dějově ve filmu) a nezměnilo se snad nic, technika, lodě až na změnu barvy, oblečení pilotů rebelů/povstalců/odboje. No pořád mi to připomíná 4řku a čekal jsem že z Kylo Rena půjde větší strach a že to bude lepší vůdce a né že to bude loutka k nějakému podivínovy kterého nikdo "zatím" nezná.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Prodloužená verze nic moc, samé okecávání až na jednu menší akci když se Magneto, IceMan a Profesor X vydají v budoucnosti zachránit do Charlesovi školy Rogue. Tak to je jediná akční scéna z prodloužené verze. Jinak je film super X-Men prostě boží filmová sága sice až na to že jim to moc chronologicky a časově nesedí ostatními filmy.

Překvápko! (2014) (pořad) odpad!

Hrozná trapárna a řekl bych že 85% těch lidí je placenej komparz :D