Storm Warning (2007)

Prvych 40 minut to bolo take nemastne neslane, ale dalsich 40 minut? tak to bolo narez a ako ten stary ked ju chcel znasilnit...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, za prvych 40 min 3* za dalsich aj 10* !!! ten koniec to vazne narez, super ! ! !

Katakomby (2007)

Toto nebolo ono...ako prostredie bolo okej, skoro sama tma temno, ale ten koniec...to bola blbost podla mna

Hranice smrti (2007)

Uvazoval som ci dam 4* alebo 5*, a na konci ked uz bola ta posledna zenska, co na nu mierila tou puskou, tak som si hovoril, ze to nebude mozne, aby to neprezila, ked uz sa dostala tak daleko a budis...ona sa jej zahryzne do krku do tepny a ja som s usmevom si povedal, ze tak to je za 5* :)

Zrcadla (2008)

Ta scena, ako si jeho sestra doslova odtrhla hubu, tak to bolo brutal ! ! !

Jízda do pekel 2 (2008)

Ked porovnam oba filmy, tak tento mal nieco viac do seba, ale za 5 to u mna nebude :)

Jízda do pekel (2001)

Cakal som trocha viac a dostal som menej, ale i tak som celkom spokojny, film si pozrel v robote a celkom som sa zahltil do deja a ubehlo mi to, ze som si ani nevsimol ze je hodka a pol prec :) som zvedavy na dvojku

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Nepomozem si...cakal som viac, ako krvave sceny boli huste a aj tie fesandy nahe boli dobre :), ale ten pribeh a hlavne ten koniec...keby tam bolo viac takych vrazd, tak by som mozno dal viac

College Road Trip (2008)

Taakze, zo zaciatku to bolo take vseliake, ale ako komedia mi to moc nepripadalo, sem tam som mal stavy, ze to vypnem, lebo ma to nebavilo, ale posledna polhodina, tak ta stala za to, a ten koniec bol uuuplny kill. Zo zaciatku som si hovoril, ze tomuto filmu viac ako 2* nedam, ale postupne to naberalo grady a bolo to aj vtipne a hlavne ku koncu pekneee :)