• Pohádka
  • Rodinný

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

,,Proč mi nevěříte? Je mi přece sedmnáct!"Co je to za shit ! Recyklované příběhy,špatný scénář,špatná hudba,špatná režie,špatné herecké výkony,jen kamera je průměrná.Nedokážu věřit,že něco takového běželo sedm let!

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Za nejlepší zpracování Verneovy knihy považuji animovanou seriálovou verzi,ale i tahle má své velké kvality.Zatímco kreslená verze byla především o napětí a dobrodružství,tohle je nezávazné blbnutí pro dospělé.Lokace krásné,nejrůznější celebrity v drobných rolích zábavné,hudba Trevora Jonese dokonale podkresluje film a i ta závěrečná písnička má něco do sebe.Chtělo by to jen dát větší prostor některým postavám a byla by to vynikající infatilní výprava za dobrodružstvím.75%.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Taky jsem na tomhle vyrůstal-a dodnes to neztratilo svůj šmrnc.Sice je to jen nenáročná zábava pro děcka,ale dokáže držet dokonalý dobrodružný nádech až do konce přesně jako knižní předloha.A nápad nahradit lidi animovanými zvířaty má velmi dobrý "roztomile-infatilní" nádech.

Cleopatra (1970)

Všechy ty egyptské slečny včetne královny Kleopatry bych chtel mít doma....to bych to mohl ohodnotit na 200 procent.Ale takhle tomuhle filmečku musí stačit jen sto.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Pocta prvnímu svetovému filmaři a zároveň takové pohlazení po duši...díky,pane Scorcese.

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Neměla by si ty svoje prsy něčím podvázat,aby si nepřiosmahla bradavky ?

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Co k tomu říct? Že příběh dvanáctiletého budoucího zachránce lidstva obsahuje akci, napětí, humor i emoce? Že šlo o další trikovou revoluci a při scéně, kdy se T-1000 zvedá z podlahy člověk začne slintat? Že Arnold na motorce je skoro stejně cool jako Arnold s rotačním kulometem? Že Brad Fiedel složil dokonalý soundtrack pro akční film? Na co- podívejte se sami a přesvědčte se,jaké to byly čAsy,kdy James Cameron ještě věděl,co by měl točit a nezaobíral se kocábkami potápějícími se hodinu a půl do moře ani přerostlými šmouly pobíhajícími v CGI džungli.

LEGO® příběh (2014)

Tééda,to bylo boží.Výjimečně jsem se vydal do kina na film podle recenze františka fuky,a dobře jsem udělal.Jen ten Channing Tatum mi moc nesedl,ale jinak rozhodně výjimečný zábavný úlet.