• Pohádka
  • Rodinný

Hotel snů - Čína (2008) (epizoda) odpad!

Naštěstí všichni němečtí důchodci rozhodně nejsou takové nesympatické kreatury jako v tomto hnusu.Ale i tak je to slušnej odpad,obzvláště,když film končí větou:,,Mami,já hýbu palcem!''

Hotel snů - Seychely (2006) (epizoda)

Jedna za krásné tanečnice v úvodu,jinak je to další německý hnus.Spoiler:Zmizelého otce té bankéřky najdou coby trosečníka na ostrově,kde si sám bez nástrojů a plánů postavil tak super domek,že by se za něj nemusela stydět ani Ikea!!! Ich liebe keine deutsche romantische film!!!!!

Hotel snů - Thajsko (2004) (epizoda)

Další německý výblitek z romantické série Traumhotel.Krásné zàběry na přírodu,ale za ně tu hvězdičku nedávám-dávám ji za líbeznou thajku v jedné z vedlejších rolí a za tohle hrůzostrašně směšné klišé:Na konci filmu najde bohatý hudební průmyslník chudého kytaristu na pláži,poslechne si pár motivů,co vybrnkává,zeptá se,kdo to složil a když zjistí,že on ,okamžitě mu dá svoji vizitku a nabídne mu spolupráci.Nechtěl ho náhodou rovnou nominovat na Grammy !!??

Hotel snů - Mexiko (2005) (epizoda)

Další romantický výblitek z německého studia Lisafilm.Otřesný a nesympatický Christian kochlund v hlavní roli vypadá jako scvrklej Elmo ze Sezame,otevři se.Klišé na entou(slavná herečka se zamiluje do chudého nicky) a v oficiálním textu distributora je chyba-milenec té tety není mladý manažer,ale starý bezďák.Najde se jen pár kladů-krásné slečny ve vedlejších rolích,za ně ta jedna hvězda. P.S.-V jedné scéně lze zřetelně slyšet hudební motiv z E.T. Náhoda?

V hlavě (2015)

Na konci projekce filmu v kině všichni tleskali a mě strhli taky.Tvůrcům Příšerek s.r.o. se podařil další zásah do černého s perfektním scénářem,načasováním vtipů i vizuální stylizací.Pochvalu si zaslouží i Michael Giacchino za vynikající hudební motiv ,,Birth of Joy".95%

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Jeden z případů,kdy dvojka překonala jedničku.Sekvence se zachraňováním Woodyho z letadla se může klidně měřit s kdejakým dospěláckým akčňákem.

Hotel snů - Dubai (2007) (epizoda) odpad!

Další výblitek z německého studia Lisafilm ze série Hotel snů.Klišé na entou,ploché postavy,nesympatičtí herci...a krásné záběry ze SAE.To mne ale rozhodně nepřimněje zvednout hodnocení.P.S.:V jedné scéně lze zřetelně slyšet něco,co podezřele připomíná hlavní hudební motiv z Legendy o vášni od Hornera.Náhoda?