Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

Jedna hvězda za snahu udělat něco lepšího než Ordinaci v zahradě plné sraček !!!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Kdyby to měla být parodie na Smrtonosnou Past dám klidně i o ★ navíc Tohle se nepovedlo.Moore krásně zkazil celou serii lépe to podělat nešlo.

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Je težké vybrat nejlepší díl tohoto skvělého seriálu , ale po dlouuhééém uvažování jsem se rozhodl pro Tapety ty jsou nazapomenutelné :-D :-D :-D

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Myslím , že dvojka je na tom stejně kvalitně,příběhově i řemeslně jako první díl jenom ten konec přehnali. Velké plus za dva T-Rexe

Oficiální pravidla fotbalu (1998) (seriál)

Tohle naučí děti jak někomu utrhnou nohu a ukopnout hlavu. Ikdyž to je pro malé publikum ty utržené nohy si mohli odpustit je to stupidní.

Saw 6 (2009)

Po předchozích třech dílech jsem ani nevěřil , že tuto serii něco vyhoupne nahoru , ale Saw 6 se svoji kvalitou velmi blízko přiblížil k téměř dokonalému prvnímu dílu.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Líbila se mi hlavně první serie. Ty ostatní už tolik ne začali si to podle mě hodně vymýšlet a člověk to bral s rezervou . Ale i tak se jedná o kvalitní seriál u kterého jsem se jako malý bál tak , že jsem nemohl zajít ani na záchod :-D

Skyfall (2012)

Určitě nejlepší Bondovka a určitě jeden z nejlepších akčních filmů ! Hodnocení:95%.