John Wick (2014)

Skvěle obsazená akční jednohubka s výbornou choreografií jednotlivých střetů. Příběh neurazí, ale ani nemadchne, ale co taky čekat od ryze akčního filmu, který si na nic nehraje a jeho hlavním cílem je ukázat jak badass John Wick nakopává prdele jeho protivníkům s vyloženou lehkostí. Hodnocení: 76%.

Vyvolený (2000)

Shyamalan je génius nejdříve Šestý smysl a teď tohle. Neuvěřitelný! Film baví po celou dobou je scenáristicky zajímavý a nenudíte se ani na malou chvíli. Luxusní film jehož hudba a herci ho řadí o třídu výše. Hodnocení: 87%.

Šestý smysl (1999)

Bruce Willis umí výborně ztvárnit snad každou roli a v jakémkoliv filmu. Takovýto horor mi dlouho chyběl ! Hodnocení: 84%.

Batman vs. Robin (2015)

Nechápu ty , co tomuto filmu dali odpad jenom proto , že není tak úplně podle předlohy a taky je to míchánina více komiksů naskládaná do jednoho krátkého snímku. Těmto lidem bych tu mohl napsat,že většina filmů ( a třeba vašich oblíbených ) je úplně to samé co tento film , např: Hobit ( tam je to stou délkou naopak , ale jinak je to stejné) , líbí se vám ? Jestli ano tak tady nepište jaké je to strašné a otravné , když je ten princip jak u Hobita tak u tohoto filmu vlastně stejný ( Hobit se taky úplně nedrží předlohy ). Jestli se vám film nelíbil jenom kvůli tomu , tak je hodnotit film jako odpad dost tvrdý a přísný. I já mám proti tomuto filmu menší a někdy i trochu větší výhrady např. klišé nebo to , že 10ti lety kluk si dává armádu zabijáků úplně s přehledem atd , atd. Kvůli tomu jsem chtěl taky dát 3*, ale když vidím ty lidi , kteří dávají dost tvrdý odpad jenom proto , že už si u DC animáků zvykli na to , že všechno musí být podle předlohy ( a to je další plus u mě , protože se tento animák vydal jinou cestou než jsme byli zvyklí a to jsem zrovna od tohoto režiséra nečekal , protože všechny jeho DC animáky byli naprosté kopírky předloh ) , bude mi potěšením tomuto filmu přilepšit. Hodnocení:73%.

Tieň Duše (2015) (studentský film)

Dost překvapivé dílko na 18cti ročního youtubera ! Vzhledem k prostředkům a věku autora je to i docela chytře napsané ( sice nic nového v tomto žánru,ale tady to bylo příjemně zrealizováno) a dobře provedené.Potom bych chtěl pochválit docela dost pěkně zvládnutou kameru a efekty. Jediné co mi vadilo byl soundtrack z Inception , mohl tam použít jinou hudbu ( nejlépe nějakou , která se moc nepozná,tohle byla taková vykrádačka).Hodnocení:70%.

Prokletý klaun (2014)

Snímek na mně nepůsobil jako horor,ale jako kvalitní drama,protože postupná proměna normálního tatíka na vřažedného klauna je tu dost dobře provedená.Ke konci trochu odfláklé. Hodnocení:70%.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Humor,který ještě žádný seriál nepřekonal. Ani po pětistovce dílů se seriál nijak výrazně nezhoršil. Hodnocení: 99%.

Pod zemí (2014)

Found footage rád nemám,ale tohle je jeden z filmů,u kterého mi to vůbec nevadilo. Kvalitní horor. Hodnocení:79%.

Švédská trojka (2013) (pořad)

Bylo jen otázkou času kdy se CZ a SK dostane i do televize. Jsem za to docela rád,protože kvalita některých našich TV pořadů je opravdu odpad a Youtubeři se pořád více zlepšují,proto bylo spojení youtuberů a televize docela dobrý tah. Johnnyho Valdu mám rád, videa co vybírá jsou většinou vtipná a Johnny to video vždy spestří takže se u toho jde slušně zabavit. Ve zkratce: je to rychlé,svižné a vtipné. Kdybych bral moje normální hodnocení, tak tomu udělím o hvězdu méně. Ale protože Valda není žádný člověk co by měl předtím zkušenosti s televizí a tohle je jeho premiéra. Musím říci,že se mu tento pořad zatím opravdu daří a přeji mu to,proto jsem přimouřil oko a dal o hvězdu více. Hodnocen:55%.