Pojedeme k moři (2014)

Česko už sice nemá tak kvalitní filmy a seriály jako dřív,ale tento film se opravdu povedl. Mádl není jenom skvělý herec,ale je to také velmi kvalitní režisér a scenárista. Velkým plusem je u filmu také jeho originalita,protože podobný styl točení filmu jsem znal doteď jenom z různých hororů jako Paranormal Aktivity, který moc rád nemám. Tady se to ale povedlo na jedničku. Hodnocení :77%.

Donnie Darko (2001)

Myslím,že Donnie Darko patří mezi filmy,které nemají jednoznačné vysvětlení. Tím pádem to podle mě každý vstřebá jinak. I když film nemá jednoznačné vysvětlení u mě vyvolal pocit jaký jsem filmu dlouho neměl. To jak je postava Donnieho popsaná je až neuvěřitelné a když k tomu hraje výborný Jake Gyllenhaal,tak je to opravdu jednohubka. Kromě skvělého mysteriózního příběhu to má také moc pěkné romantické pasáže a konec filmu mi nahnal slzy. I když jsem čekal,že bude představovat ve filmu Patrick Swayze ''něco víc'',tak mi to nakonec ani nevadilo. Co bych ještě chtěl vyzdvihnout jsou naprosto boží soundtracky,které silné momenty filmu posouvají o třídu výše. Tento film jsem rok odkládal a teď mě to trošku mrzí. Hodnocení: 97%.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Akčnější,hravější,zajímavější,vtipnější, a proto taky nejlepší.

Žena v černém (2012)

Po dlouhé době jsem opět z hororu nadšený. Daniel Radcliffe byl na roli jako dělány a i ostatní herecké výkony se opravdu povedly. Příběh je velmi zajímavý a lekačky na velmi kvalitní úrovni. Hodnocení 88%.

Scooby-Doo a Batman (1972)

Spojit Batmana se Scooby Doo byl opravdu hrozný nápad.Hodnocení:41%.

Scooby Doo: Maska Modrého sokola (2012)

Jelikož mi po nějaké té době mi chyběla ta dětská léta, kdy Scooby Doo a jeho přátelé chytali zločince převlečené za příšery, jsem se rozhodl po dlouhé době opět na nějaký ten animák podívat. Začátek byl opravdu dobrý, protože byl rychlý svižný a vtipný,prostě taková svěží a příjemná předehra. Na jednoduchost těchto příběhů se vůbec nezlobím, protože chápu, že je to hlavně pro mladší diváky, ale trochu mi tam chyběl humor a hloupost, která ke Scooby Doo prostě patří. Je tu sice pár takových momentů, ale nejsou tak energické jako jsem na to byl vždycky zvyklý. Hlavní příšera byla OK, ale měla málo prostoru a už od začátku jsem tak nějak postřehl kdo by to mohl být (takže nějaké extra zvraty tam nejsou). Ale jako oddychovka je to dobrá podívaná. Hodnocení:65%.

Scooby Doo a přízrak na letním táboře (2010)

Scooby Doo a jeho banda tady dost pokročili. Je tu humor,akce a dokonce se přidalo i vyšetřování,které ve večině minulých filmů se Scooby Doo předbíhal humor. Jo u tohoto animáku by se podle mně bavila jak mladší,tak i starší generace.

Terminátor (1984)

Jestli má někdo rád akční filmy. Tak si myslím,že by tento film by neměl vynechat.

Predátor 2 (1990)

Po zhlédnutí prvního Predátora jsem byl doslova nadšený,a proto jsem se rozhodl zkouknout i druhý díl. Je to sice krok zpátky,ale né tak velký jaký jsem očekával. Ikdyž se začátek filmu dost vleče od poloviny to začíná mít pořádný říz a závěrečná třicetiminutovka je opravdu výborná. Danny Glover sice není Arnold Schwarzenegger,ale rozhedně taky nehraje špatně. A také se líbilo,že jsem se více dozvěděl o Predátorovi,který v prvním díle skoro nic o své existenci nenaznačí. Hodnocení: 75%.