Jako pavouk (2001)

Morgan Freeman vždy v detektivních filmech předváděl obdivuhodný výkon (např. SE7EN nebo Sběratel polibků) , ale v tomto filmu se mi zdálo,že se trápí a chtěl by mít natáčení ihned za sebou. Dalo by se říci,že když už selhal Freeman ve filmu žádný herecký um nemá co nabídnout asi jako tento film. Prostě a jenom zbytečná oddychovka. 49%.

Torment (2013)

Home invasion mám rád,protože většinu hororů tohoto druhu jsem si oblíbil ( např: Collector nebo You're next ). Torment má dost rychlý úvod před nástupem vraždících maniaků a taky se u ničeho nezdržuje moc dlouho a to je asi největší plus filmu. Problém teprve nastává až nástupem samotných vrahů,protože člověk by neuvěřil, jak si vrazi v tomto filmu zbytečně komplikují práci a jako u většiny hororů tak i tady jeden z mordýřů všechno přežije,ještě že jsem si na to už u hororů zvykl. Když se nad tím zamyslím tak je horor dost naivní,ale řemeslně dobře zvládnutý a některé momenty jsou opravdu zajímavé a dobře provedené. Kdybych to měl ukončit,tak horor rozhodně néní k zahození a dá se u toho slušně strávit večer. HODNOCENÍ:65%

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Po druhém výtečném díle jsem se rozhodl zajít i na třetí s velkým očekáváním a byl jsem docela zklamaný,protože to co se mi na druhém dílu líbilu ve třetím se těžko hledá. Já vím,že nejde jenom o akci ,ale mě i celý film připadal i trochu nudný,laxní a bez nápaditosti,ale protože se film řídí podle předlohy tak pro to mám menší pochopení. Tři hvězdy dávám , protože to zachraňuje trochu akčnější poslední půlhodinka,která je opravdu dobře provedenáná a taky mě táhne zvědavost do poslední kapitoly,protože jsem knihu nečetl tak se na poslední díl teším víc a víc i po tomto dnešním, malém zklamání. 64%

2012 (2009)

Pro mě jenom bezduchý,přehnaný a hlavně zbytečný katastrofický film.57%.

Nedotknutelní (2011)

Skvělá vyváženost humoru a emočního příběhu,který jsem naposledy zažil jen u snímku Forrest Gump. Omar Sy má výtečné dialogy, ve kterých je vtipná každá druhá věta. Vůbec bych se nebránil delší stopáži.95%.

Zmizelá (2014)

Při každé projekci tohoto skvostného snímku začínám zjišťovat, jak moc pravdivý je. Fincher opět zabodoval a Ben Affleck se překonal. Hodnocení: 98%.

Vetřelci (1986)

Po zhlédnutí prvního Vetřelce jsem se po nějaké době rozhodl,že se vrhnu na pokračování. A musím říct,že Cameronovo pokračování bylo ještě o něco lepší než první snímek. Film nepostrádá akci a napětí a více Vetřelců , kteří byli na svoji dobu dost dobře vytvoření. 86%.

Iron Man (2007)

Je vidět, že Jay Oliva se našel až u DC.44%.

Sedm (1995)

Takto má vypadat poctivá detektivka s hutnou atmosférou a geniálním scénářem. Dokonalá v každém ohledu a záběru a podle přesné režisérské ruky Davida Finchera. Jako třešničkou na dortu nám jsou představeny perfektně vykreslené postavy v čele s Pittem a Freemanem, podpořené až démonickým Spaceyem. Jak už jsem zmínil - GENIÁLNÍ!. Hodnocení: 100%.