Predátor (1987)

Predátor se už od začátku s ničím nemaže,rychlý úvod bez zbytečných keců a jde se do akce. Arnold Schwarzenegger se na hrdinu filmu neskutečně hodí, boj s Predátorem byl úžasný a režisér všechny scény zvládal s přehledem, zachobal správnou dávku tajemství okolo Predátora a navnadil na další né tak povedené filmy. Hodnocení: 88%.

Dřív než půjdu spát (2014)

60% filmu nudí. 10% totálně v tomto filmu k ničemu. Ostatních 30% už se dá,ale to je na tento film opravdu málo bohužel. PS: trailer byl lepší než samotný film. Hodnocení 42%.

Chraň nás od zlého (2014)

Velmi kvalitní a scenáristicky zajímavá podívaná. Nenudíte se a pořád vás film nutí přemýšlet. Nadchlo mě to tak,že jsem se strašně těšíl co přinese závěr tohoto skvělého filmu. A právě závěr filmu přinese to největší zklamání,protože jsem očekával nějaké kulervoucí (teda pokud nejste vykastrovaní ,to potom kulervoucí moc néní )dramatické zakončení ve stylu filmu SEVEN. Ale bohužel. Film měl tak rozehráno k pěti hvězdám a právě konec byl tím co ho tak potopilo. Hodnocení: 78%

Lovci lidí (2008)

Brutalita dobrá,ale příběh nudí po celou dobu filmu.Hodnocení: 42%.

The Canal (2014)

Velmi milé překvapení. Zpočátku mě film trochu nudil ( a za to ubírám jednu hvězdu ), ale jakmile se začne hlavní postava zajímat o tom co se to s ním a celou jeho rodinou vlastně děje tak je to prostě úžasné. Efekty a lekačky jsou opravdu dobré,nicméně u mě film vyhrává především nutkáním vyřešit to co se děje s hlavním hrdinou a jeho rodinou. Hlavní postava a vedlejší herci hrají dost uvěřitelně a to co prožívají jim věřite. The Canal rozhodně patří do skupinky těch lepších hororů roku 2014. Hodnocení:78%.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Okey lepší než (kopírka jedničky) dvojka,ale to tento film bohužel nijak neomlouvá. Naspeedovaných scén a nepřehledných střihů jsem si užil už ve druhéhém dílu a tady je tomu taky tak. Posledních 45 minut a vyšetřování Foresta Whitakera mě opravdu potěšilo, nicméně začáteční honička a scény kdy se Nesson dostal z auta (opravdu rychle!) před tím, než vybuchlo už tak potěšející nebylo (spíš to bylo k dost těžkému pláči). A u boje Nessona s ruským zabijákem v trenkách , jsem se už smíchy neudržel. O Megatonovi jsme tu toho slyšeli už dost a já naprosto souhlasím,že co se týče akčních scén je úplně bezradnej a pak to ve finále vypadá dost blbě. Já myslel,že po průseru s dvojkou se,alespoň poučil,ale stále si jede podle svých kolejí. Sám se divím,že jemu samotnému se to líbí,protože kdybych byl v jeho kůži,už bych nikdy na akční scény nepomyslel. Hodnocení:45%.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Jsem opravdu rád,že se zrodil nový vynikající a dokonce český krimiseriál. Takové kvality se nám poštěstí jednou za třicet let! Hodnocení 80%.

Je to i můj život (2009)

Je tam dost poznat citové vydírání,ale film musel tak trochu ukázat,jaké to je když rodiče mají přežít vlastní dítě.Hodnocení:79%.

The Collection (2012)

Nemůžu říci,že se jedná o špatné pokračování. Nicméně předchozí wow-efekt prvního dílu zmizel. To nejlepší na čem první díl stavěl ( napětí,pocit bezmocnosti a strach) druhý díl naprosto ignoruje a to je škoda. Kdyby mělo jít o akční - gore beru, ale tohle je pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších hororů a tohle mi prostě nesedlo. Beru ohledy na to,že druhý díl moc nechtěl kopírovat první,nicméně tohle je změna jako prase. Tento film nehodnotím jako horor,ale jako akční-gore. Hodnocení:65%.