RRRrrrr !!! (2004)

Na tento film řeknu jen jedno : HROZNÝ

Happy Feet 2 (2011)

Na stejné úrovní jako jednička.

Batman a Robin (1997)

Jedno z nejhorších pokračování a nejhorší Batman.

Batman navždy (1995)

Batman, kterého jsem si ze staré serie užil úplně nejvíc. Zásluhu na tom má především skvělý Jim Carey a Tommy Lee Jones, kteří si role padouchů užívají plnými doušky.

Lhář, lhář (1997)

Carrey se tady prostě našel a docela obdivuju tento výkon , protože někomu se to co předvádí zdá jako hloupé , pro mě to je ovšem pan komik.

Vánoční koleda (2009)

Ze všech pohádek o Vánocích mi tahle byla jedna z nejmilejších.

Mission: Impossible III (2006)

Strhující akcí našlapaná špiónská porce zábavy. Co chtít od takového filmu víc!? Hodnocení:90%.

Avatar (2009)

Krásné efekty a souboje jsou na výbornou. Ale samotný příběh mi připadá jako obyčejná indiánka , kde se běloši snaží zmocnit indiánské pozemky a Indiáni si to nenechají líbit. Pro mě to taková hitovka opravdu néní. Nevím co na tom ostatní vidí, jenom to pokročilo v efektech nic víc.

Apollo 13 (1995)

Bohužel dlouhá stopáž filmu donutí člověka k tomu ,že by mu navadilo si během filmu udělat čaj nebo kafé. Kvalitní film, ale dříve či později se stane být trochu nudným. Hodnocení: 70%.

Andělé a démoni (2009)

Film je dobře řemeslně zvládnutý a příběh neztrácí na napínavosti. Ale někteří lidé se občas v ději ztrácí a někdy je opravdu těžké skočit do rychlého jedoucího vlaku , proto jsem se na film musel podívat jěště několikrát , abych ho pochopil. Nicméně se jedná o další zdařilé a lepší pokračování.