Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Třetí pokračování Hobita je u konce a můžu říci , že se jedna o nejlepší díl ! Nicméně se taky neubráním kritice : 1) I přes některé dospělé scény je film podáván až tak pohádkově , že ani kniha tak pohádková néní. Chybí mi tu trochu té temnoty. 2) Digitální efekty tu jsou skvělé , ale více bojových scén natočené bez efektu by byly taky trochu na místě( u Hobita se mi efekty neskutečně zajídají ). Když to zhodnotím tak se jedná o velice dobré zakončení tohoto skvělého Hobitího dobrodružství.

Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (2004) (pořad)

Felix Holzmann byl jedním z nejvtipnějších lidí a do budoucna tu zajista jeho dílo ještě bude bavit další generace.

Sám doma (1990)

Jedna z nejlepších komedií své doby ! Vždycky jsem obdivoval Culkina jak si připravuje pastičky na zloděje a jak je dokáže přechytračit. Jen škoda že to bylo díl od dílu horší a vůbec byla chyba dělat pokračování. Pro mě je prostě první díl jen jeden a to že vznikli pokračování nevnímám.

Dobrý synek (1993)

Tohle je horor ??? Ale jinak povedený thriller s hustou atmosférou a dobrým obsazením.

Vždy připraven! (2010)

Snímek, od kterého jsem nečekal téměř nic a dostal téměř všechno! Vždycky budu vždy připraven podívat se na tento film.

Mlčení jehňátek (1991)

Néní to určitě náhodou , že tento horor patří mezi nejlepší filmy ! Výtečná práce a skvělý Hopkins .