Křídla Vánoc (2013)

Takhle kvalitní Český film tu dlouho nebyl ! Emoce a skvělá hudba přidala na čtvrté hvězdě.

96 hodin (2008)

Neuvěřitelně akční jízda, při které uplyne těch devadesát minut ( neboli 96 hodin ) až světelným tempem. Film, který je ve svém žánru nejlepší a hodně tomu přidal i Liam Nesson, kterému věříte každou vrásku na čele ! Hodnocení: 97%.

The Collector (2009)

Skvělé home invasion. Napětí od začátku do konce , což je hlavní slabinou všech hororů tohoto typu , ale tady se úlohy zhostili na výbornou.

X-Men (2000)

Velmi dobře režisérsky zvládnutý a propracovaný. Nicméně pro některé zajímavé postavy místo nezbylo a to je hlavní slabina tohoto filmu.

Scooby-Doo (2002)

Animáky Scooby Doo jsou o hodně zajímavejší , vtipnější a dokonce mají i lepší příběh. Filmová podoba se vůbec nepovedla.

Batman: Útok na Arkham (2014)

Vyšperkovaná a hravá akce a na animák i celkem slušná zápletka. Jediné co na filmu trochu kazí dojem je fakt,že Batman tu rozhodně hlavní postavou nebyl. Hodnocení:80%.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nedávno jsem film viděl podruhé a musím říct, že byl svižnější a odvážnější než jeho předchůdce. Velké mínus je nevyužití celkem zajímavých postav,nemluvně o záporácích. Hodnocení:73%.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Druhé Hladové Hry byly o něco lepší než první Hladové Hry a já se už jenom těším na další Hladové Hry.