Dům kouzel (2013)

Super animák a dobré je vědět že dobré filmy nedělá jen Amerika a větší světové země.

Hra na vraha (2009)

Nápad byl opravdu dobrý. Ale zdá se mi že scénárista si s příběhem filmu vůbec nepohrál. Místo toho aby to udělal trošku okatější nebo aby z toho bylo větší drama tak to jednoduše odfláknul.Také mě zamrzelo (byl to nejspíš záměr) , že má hlavní postava filmu tak málo prostoru.Chtěl jsem ho vidět víc než jenom na začátku a konci. ŠKODA !!! Dalo se s tím více pohrát ale i přesto to je zábavná podívaná.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Hravá akce a inteligentní příběh = správne akční letní kino. Hodnocení 86%.

Vřískot (1996)

Podle mě a nebudu tu sám se jedná o nejlepší Teenegerovskou vyvražďovačku !!! Matthew Lillard předvedl opravdu výborný výkon a hlavně to celé opeřil špetkou černého humoru , který se opravdu vydařil

Než si pro nás přijde (2007)

Krásnej film.Výborné obsazení a výprava je také krásná jestli si chci někde zabrečet tak u tohohle filmu :(

Fakjů pane učiteli (2013)

Jedna z nejlepších komedií své doby a výborný herec Elyas M'Barek.

Zombie Movie (2010) (studentský film)

Nevěděl jsem že něco takového existuje , že by Česko konečně natočilo něco co by se jim v tomto žánru ( mém oblíbeném ) podařilo !!! Blohopřeju těmto studentům , kteří tento film vytvořili fakt se jim to povedlo !!! Dal bych jen 3*, ale když se zamyslím že nejsme v Americe kde jsou tyto filmy běžné tak dám 4* !!!

Dostaňte agenty Bruce a Lloyda (2008)

Po vynikajícím - Dostaňte agenta Smarta jsem se na tohle dost těšil , ale jsem hodně zklamán. Není to vtipný ! Néní to svižný! A stýskalo se mi po nějaké té akci , které bylo naopak hodně ve Smartovi.

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Kvůli tomuhle filmu jsem se začal dívat na animáky od DC a když vás kreslený 80 minutový film posadí na prdel tak to už je co říct.Bravo !!! Ps : Oliva by se mohl začít soustředit na větší projekty než je tohle :-)