Přežít Vánoce (2004)

Typicky americký film s příjemnou vánoční atmosférou. Zanechal ve mně hezký pocit, proto si ho docela ráda zase příští rok při balení dárků pustím!

Dál než se zdálo (2010)

Velmi příjemná romantická komedie, od trefně vytvořených úvodních titulků až po výstižný konec. Skvěle jsem se bavila!

Troja (2004)

Za některé nepřesnosti a absenci bohů ubírám hvězdičku, jinak se mi ale celkové zpracování včetně hudby a samotného závěru líbilo!

Vybíjená (2015)

Nebylo to tak špatné, jak je tu hodnoceno, lepší průměr, navíc velmi příjemný hudební doprovod! Bylo to tedy spíš k zamyšlení než k pobavení. Většinou to nikdo nemá v životě jednoznačně snadné nebo těžké a každý z nás občas s něčím bojuje.

Manhattan (1979)

Manhattan je film s úžasnou atmosférou, k čemuž určitě přispělo i černobílé pojetí a Gershwinova hudba. Z filmů Woodyho Allena mě zatím zaujal asi nejvíce.

Blbý a blbější (1994)

Souhlasím s tím, že je to blbina, obsahující fekální humor, ale komedie je to nadprůměrná, alespoň mě hlášky a grimasy především Jima Carreyho pobavily. 71%.

Nevěřte mužům (2005)

Příjemný, odpočinkový film o složitosti vztahů s velmi sympatickým hereckým obsazením.

Andílek na nervy (2015)

Líbilo se mi, jak k sobě otec s dcerou hledali cestu a přeměna rozmazlené slečinky v docela fajn holku. Počáteční kontrasty mě pobavily, konec dojal. Co se týče "herectví" Kateřiny Herčíkové, tak mám pocit, že od té doby, co se převtělila v blondýnu, ztratila talent i soudnost. Celkově 65%.

Sněhový dort (2006)

"To je dobré, o autismu vím všechno, viděla jsem ten film." Tak to je přesné! Spousta lidí si po zhlédnutí jednoho filmu o autismu zcela mylně myslí totéž! Ale "Sněhový dort" byl opravdu povedený a Sigourney Weaver byla výborná!