Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Úžasný herecký koncert Báry Hrzánové! Představení jsem viděla i v divadle, takže mám zážitek kompletní.

Dospívání po americku (1993)

Film mě od začátku vtáhl do děje především díky úžasnému hereckému výkonu Leonarda DiCapria! Výborní byli i Ellen Barkin a záporák Robert De Niro. Konec filmu byl sice poněkud rychlý, ale rozhodně potěšil!

Darwinovy ceny (2006)

Příjemná originální komedie, kde sice námět mohl být určitě lépe využitý, ale i tak jsem se i díky sympatické ústřední dvojici po celou dobu bavila!

Hořkost (1986)

Herecký koncert mých dvou nejoblíbenějších herců, nenudila jsem se ani chvilku!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Moje srdeční záležitost. Výborné herecké obsazení, skvělý dabing, perfektní hlášky! Tento seriál si můžu pustit kdykoli a pokaždé mi zvedne náladu. V této společnosti je mi vždycky dobře!

Past na rosomáka (2002)

Velmi sympatický film, ve kterém se vystřídalo několik žánrů, v doprovodu příjemné hudby a za skvělého hereckého výkonu Robin Tunney.

Muž na Měsíci (1999)

Vzhledem k tomu, že mě vůbec nezaujal humor Andyho Kaufmana, nezaujal mě ani film. Není to zkrátka "šálek mého čaje."

Cizinec (2010)

Jediné, co mě na filmu zaujalo byly Benátky a poměrně slušná hudba, což mi přijde u filmu dost málo! Nezachránil to ani Johnny Depp.

Pořád jsem to já (2014)

Silný zážitek a právem získaný Oskar za skvělý herecký výkon Julianne Moore. Příjemně hrál i Alec Baldwin, i přes neveselé téma se k filmu určitě vrátím.

Dřív než půjdu spát (2014)

Poněkud pomalejší spád mi vzhledem k délce filmu nevadil. Celkově jsem byla spokojená - vhodná hudba, zajímavá kamera, příjemné herecké výkony Colina Firtha a Marka Stronga a hlavně skvělý výkon Nicole Kidman, 75% a 4*.