Hudba mého srdce (1999)

Sympatický příběh, krásná hudba a Meryl Streep byla opět skvělá. Moc hezký film!

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Včera jsem se podívala jen tak ze zvědavosti, přišlo mi to jako slátanina složená z několika krimi, které tu už byly. Když jsem pak na konci zjistila, kdo je podepsaný pod scénářem, bylo mi to jasné. Takže jednou mi to opravdu stačilo, raději zůstanu u osvědčených Případů 1. oddělení! Když to porovnám: "Nebe a dudy!"

Frankenstein (1994)

Vynikající zpracování po všech stránkách, s velmi působivou hudbou. Kdyby bylo možné vyšší hodnocení, tak ho dám. V každém případě to byl pro mě naprosto skvělý filmový zážitek!

Fair Play (2014)

Příjemný filmový zážitek! Aňa Geislerová nezklamala a velmi mile mě překvapila Judith Bardós svým naprosto přirozeným hereckým projevem!

Pohlednice z Hollywoodu (1990)

Sympatický film, pobavila jsem se, Shirley MacLaine byla dobrá, Meryl Streep výborná! Dlouho se mi do toho filmu moc nechtělo, ale teď se už těším, až si ho zase za nějaký čas připomenu!

Domácí péče (2015)

Příjemný film o těch náročnějších chvílích života. Z filmu čišela lidskost a herecké výkony Bolka Polívky a především Aleny Mihulové byly vynikající! Cenu na MFF za Nejlepší ženský herecký výkon si určitě zasloužila!

Kobry a užovky (2015)

Velmi povedené sociální drama a herecký koncert bratrů Hádkových!

Havran (2012)

Zajímavý příběh, příjemné herecké výkony, skvělá atmosféra, místy drsnější a párkrát jsem se opravdu lekla! Váhala jsem mez 4 a 5 *, ale rozhodl závěr, který včetně hudby neměl chybu!

Život Davida Galea (2003)

I přes trochu překombinovaný závěr výborný film, zajímavý příběh a především skvělé herecké výkony!