Do Říma s láskou (2012)

Filmům Woodyho Allena přicházím na chuť stále víc, jeho neurotický otec neměl chybu, já jsem se výborně bavila. Když k tomu připočtu atraktivní prostředí a skvělou hudbu, tak za mě jasných pět hvězdiček!

Příběh Eiffelovky (2013) (TV film)

Moc hezký a zajímavý dokument, navíc velmi originální.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Mně se to líbilo víc než jednička. Atraktivní prostředí, příjemná hudba, příběh byl akčnější, měl větší spád a přitom stále dostatek originálních nápadů a vtipných scén. Jim Carrey opět pobavil!

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Moc hezký rodinný film o krásném přátelství dvou velmi svérázných loupežnických dětí, které dokázaly spojit znepřátelené loupežnické bandy svých rodičů. Hezký příběh, pěkná příroda a skvělé hlášky! "Ukradli nám všechno, co jsme ukradli!" "Podívej, tamhle jde moje čepice!" "Pro-pro-pro-pročpak to děláš, potvůrko podivná?" "Myslím, že by se měla přinést voda. Sama se nepřinese!" "Žádný dítě není tak krásně špinavý jako ty!"

Muž jménem Ove (2015)

Mně se to moc líbilo, milý a dojemný film. Ačkoli Ove navenek působí jako pořádný mrzout, uvnitř (pod tou slupkou) je to velký dobrák, laskavý a zásadový člověk s citem pro pořádek a spravedlnost. Občas se mi chtělo smát i brečet zároveň. Určitě doporučuji knížku, která je ještě lepší.

Katy Perry - Rise (2016) (hudební videoklip)

Videoklipy moc často nehodnotím, ale tenhle je luxusní!

1984 (1984)

Velmi dobrá adaptace. Filmové zpracování na mě působilo mnohem depresivněji než knížka, zřejmě byla moje fantazie ke mně velmi ohleduplná! Po zhlédnutí filmu mi vyloženě nebylo dobře na duši!

Čas zastavit se (1988)

Moc hezký film, emotivní a dojemný, výborné herecké výkony a skvělá hudba! Velká škoda Rivera Phoenixe!

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Klasický Woody Allen - perfektní dialogy, krásná hudba, dokonalá atmosféra, příjemné prostředí a skvělý Colin Firth!

Výstřely na Broadwayi (1969)

Váhala jsem mezi 3 a 4*, ale protože jsem se docela slušně bavila, dávám 70% a 4*. Původně jsem tedy také usedla k obrazovce s tím, že uvidím další film Woodyho Allena. :-)