Blb a blbec (1994)

Velmi povedené zakončení spolupráce Terence Hilla a Buda Spencera.

Nejasná zpráva o konci světa (1997)

Film mě připoutal na téměř tři hodiny k obrazovce svou magickou atmosférou a nádhernou hudbou. Příběh ze života lidí z drsné, ale krásné horské krajiny se opravdu povedl.

Diamant 13 (2009)

Stále dobrý Depardieu (i s kily navíc), perfektně vystižená atmosféra, skvělá hudba. Musím dám 4*.

Vražda v Ostrovní ulici (1933)

Jindřich Plachta byl v roli detektiva Klubíčka skvělý, už jsem se párkrát přesvědčila, že mu sedí i vážnější role. Ale ani ostatní herecké výkony nebyly vůbec špatné. Neustále doprovázející hudba na mě však po nějakém čase působila jako rušivý element.

Radůza a Plzeňská filharmonie (2016) (koncert)

Nádherný koncert mé oblíbené písničkářky za skvělého doprovodu plzeňského symfonického orchestru. Radůza zraje jako víno!

Pavarotti - hlas pro věčnost (2013) (TV film)

Velmi povedený hudební dokument. Slovní doprovod byl dostačující, hudební ukázky Luciana Pavarottiho nepotřebovaly komentář. Už samotný název je výstižný, jeho hlas je pro věčnost!

Billy Madison (1995)

Tak tohle byl hodně ulítlý film, podobný styl "humoru" opravdu nemusím.

Fanatik (1996)

Zajímavý film ze sportovního prostředí. Robert De Niro zahrál fanatického fanouška jako vždy velmi přesvědčivě a výborný byl i Wesley Snipes. Rozhodně to vůbec nebyl tak slabý film, jak se píše ve zdejších komentářích.

Svatý rok (1976)

Jean Gabin byl skvělý Herec a rozloučil se s filmovým světem opravdu ve velkém stylu! Svou zásluhu měl určitě i výborný dabing.