Hostitel (2013)

Aby ste úplne pochopili myšlienku musíte si prečítať knihu. Ako podstata sa snažila byť povedana ale bez knihy by som mala zmiešane pocity. Dej niekde prikrášlili akciou, keďže kniha má od akcie ďaleko (iba vtedy keď chce Kyle zabiť Vandu), niečo pozmenili (Jamie mal byť starší alebo pátračka nízka bruneta) nieco uplne vymazali (vzťah Kyle vs Vanda + ku koncu bola este jedna duša s nimi) ale v podstate sa to dalo pozrieť. Chýbala tam však hĺbka myšlienok a vzťahov, ktoré nájdete v knihe.

Heartbeat (2017)

Ako podľa skutočnej udalosti chytí vždy za srdce. Ale teraz hodnotím čisto réžiu a spol. Spočiatku to vyzeralo sľubne. Ale nakoniec sa to nejako divne zvrhlo. Miestami to vyzeralo prudko amatérsky, divná kamera a ešte horší strih a aj jednanie hlavnej hrdinky. ..Raz vystrašená žena, o pár sekúnd "Xena"...také B až C... Aj keď môj priateľ ku koncu mal iný názor: "Nie D-éčko, Y až Z! !!"

Lovec: Zimní válka (2016)

Niečo fajn, niečo nie. No vždy ma vie dostať ( v tom zlom zmysle slova), keď sa tvorí druhý diel, ktorý vôbec nenadväzuje na prvý. Kde zmizol zlý blondín brat, ktorý mal zabiť lovcovu ženu????

Hrozící konec světa (2013) (TV film)

Práve som to dopozerala. Ako hovadina na entú, ale ak sa na to dívate s nadhľadom...je to super komédia :D Rozhodne lepšie, ako tie Déčkové apokalypsy čo sa tvária vážne.

Královna prokletých (2002)

O mnoho horšie ako Interwiew...., ale zároveň je skvelá hudba :) Ja viem, je to totálne béčko a niektoré scény fakt mimo...ale stále sa mi to viac páči ako Twilight (vzťah - chémia, čo v Tw. nie je) - viem...som beznádejná romantička :D

Konečně doma (2015)

Pre decká dobré, ale nejako ma to nedokázalo rozosmiať. Už od začiatku som tušila, prečo tí "zlí" po nich idú..., je síce pravda, že koniec ma prekvapil (detail dôvodu prenasledovania) ale to bolo asi tak všetko. Nič moc.

Jurský svět (2015)

K tomuto len jedna veta: Niet nad lásky plný vzťah k zvieratám :)

San Andreas (2015)

Nie zlé, ale ani nie super. Taký stred. Od prvého momentu ma upútala hudba, tá bola úžasná. Ani PC deštrukcia nebola zlá (ale niekde to naozaj videlo, že je to PC), ale niektoré scény...no...odrazu neplatí gravitácia na ľudí, iba na hasiaci prístroj??? Takéto malé veľké chyby...samozrejme, nesmie chýbať vlajka (aj keď, máti mi vravela, že keď bola v USA, tak tam mali normálne ovešané domy, nie len obecné úrady ako u nás - to je vlastenectvo(!)). P.S. pre "Daniela" - Karma je sviňa...

Tým Škorpion (2014) (seriál)

Je síce pravda, že polovici toho čo hovoria nerozumiem, ale hrajú skvele (obzvlášť Elyes). Taktiež niektoré vecičky sú dosť mimo (podľa mňa by ich usmažilo v tej rúre v lese), a pri niektorých uvažujem, či je to naozaj možné, ale asi áno...(a niekedy ma to dosť desí) ale predsa sa nedokážem od toho odtrhnúť, pretože je to neustále akčné a rýchlo to odsýpa a zároveň sa človek na tom zasmeje. Niekedy je to skoro ako paródia (nástup do lietadla) :) ja som jednoducho spokojná, aj keď nemôžem dať plný počet bodov.