Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Nečekal jsem že může bejt film který bude ještě víc nechutný, než Srbski film, Lidské stonožky či Thanatomorphose. Vážně jsem se u tohohle filmu poblil! Nebejt té jedné nechutné scény, tak je to fajn syrový příběh o pomstě, slušná akce atd. Takhle musím dvě ubrat, sry...

Zlý časy v El Royale (2018)

škoda že je to tak utahaný, hromada zbytečných scén. Trošku mi to připomínalo 4. Pokoje, ale prostě tomuhle chybělo svižnější tempo a trošku Tarantinovi šťávy. Navíc mě tam neskutečně iritoval ten vřískající australopithecus. 57%

V pasti (2018)

týýý volééé, kerá uspávačka to zase točila?!!! Vleče se to jak sopel ze zapařené kundy staré feny. Žádné strašání, ani hutná atmosféra, ale zase je to pěkně multikulturně sterilně obsazené. Rodiný citečky, mezidruhová erotika, fákt, Sádra tam vojíždí nějakýho šimpanze..... Jednu slabou za pana Malkoviče, jinak je to na odpad.

Angry Video Game Nerd: The Movie (2014)

povedená amatérská práce, hromada luxusních parodií, na kde co, triky jak vystřižený z japonskýh monstr godzzilaa filmů. Potěšilo Tromácký cameo Kaufman, Toxický mstitel a inspektor Kabuto. Zaslouží si plný počet.

Pokémon: Giratina a strážce nebe (2008)

no aspoň už vím kde se pak tvůrci inspirovali designem Necrozmy. Jinak bohužel je to infantilní upištěný, vhodný tak pro 3. letý děcka. Dělá to ostudu výborné hře Pokémon Platinum.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Tak po přečtení 1. knížky z trilogie, jsem si dal repete. Musím říct že se Tim dost snažil ale chtělo by to eRkovou verzi, víc krve a morbidností, jako v knížce. Hodnocení nechávám na 80% Po přečtení všech 3. knih, chci eRkovej seriál.

Válečné hry (1983)

80. klasika, Broderik jako týnejž háčkující mcGywer :)

Půlnoční dítě (2016) odpad!

Co to zase kurva bylo? Druhej díl Hostitela? Týýý vole!!! Opuchlá Kirsten vypadá tak na 60. let. Slizkej mladej Kraus je sympatickej asi jako syfilitická prdel 200.let staré zombie. Celej film se nic neděje, jen furt někam jedou, sem tam fakanovi zasfítí oči, pak dojdou k hoře Osudu, nebo Roklinky či co to je, mrdne tam prstýnek a je konec. -57% Odpad!!!!

Smrtící atrakce (1988)

Obyčejná teen komedie s pár vraždama. Humor je mírně jedovatější. Winonka je sladká jako vždy, Brenda extra nudná. Slerjtr je dobrej psychouš. Takovej slabší průměr. 55%