Batman: Gotham by Gaslight (2018)

No vida, další povedený kreslounský Báťa. Tentokrát zasazený do viktoriánské doby. Výborný nápad, Batman jako detektiv vyšetřující vraždy Jacka Rozparovače. Perfektně temná atmosféra, napínavý děj., nečekané rozuzlení. Lepší průměr 79%

Nikdys nebyl (2017)

Tohle se hodně nepovedlo, námět dobrej ale nesměla by to točit ártová uspávačka hadů. 1. symbolickou za Jožku s pyřvkem a solidní psychedelický soundtrack.

Vader: A Star Wars Theory Fan Series (2018) (seriál)

chci další díly, tohle je lepší než 7,8, rohlik jedna a hanka solová. kenedyofka ať se de bodnout, pizda feministická nenažraná.

Transylvania Twist (1989)

Další Jimova ujeťárna, tentokrát si utahuje hlavně z upírskejch filmů ale je tam i super parodie na Fantasm s Angusem Scrimmem, nebo Karlofovo cameo :) Monča tentokrát neukazovala holé kýble, tož jen za. 4.

Future World (2018)

Tak tohle byl velkej průser, zase si nějakej feťák léčil mindrák a musel tam narvat citečky, rodinný hovnoty a diskuze o bohu. Lucka Lojová, tam byla naprosto zbytečná a ten slizkej cigoš co hrál jejího synka, byl tak na facku lopatou na sníh. Nebejt naspídované Milušky Jogurtové a extra odpornýho padoucha Frantíkovic Jeníka, pár koziček a trochu digitální krve, tak dám odpad. 9%

Chůva na zabití (2017)

Ze začátku se to tvářilo jako obyčejná týnejdž rodiná komedie, chtěl jsem to už pomalu típnout. A ono nakonec brutálně nahláškovaná černočerná krvavá řežba :) Au moje prso, střelil mě do kozy, úplně mě zhyzdil :D Samara Elrondová mi připomíná mladou Denis Richardson hmmm, mňám...

Dej si pozor! (2016)

čekal jsem nejspíš něco jinýho, málo krve, žádný kozy..... 39%

Upgrade (2018)

šel jsem do teho z obavama co to bude zza chujárnu. Ale byl jsem kurevsky překvapenej, kež by takhle vypadal terminátor genitálhnis.

Raubíř Ralf a internet (2018)

tak na jedničku to nemá, ale pobavil jsem se dost. Odkazů na hromady her, kerý jsem ani nestihl pobírat.