THX 1138 (1971)

Prvotina Jirky Lukáše, trošku náročnější ale velmi působivé a vizionářské, už se to dávno děje, lidé jsou ovládáni plácačkama od google a applu jak loutky Spejbla a Hurvínka, aniž by si to uvědomovaly....

Turbo Kid (2015)

Kurnik, ta sedla, dej si bacha na trpasličí tyčku :D Krásný příklad toho že se dá i za minimální rozpočet, natočit velmi zábavné retro 80.tkové postapokalyptycké béčko. Perfektně udělané gore, střeva lítaj vzduchem, hektolitry krve, morbidní čtvrcení těl. Super drsný hlášky a neskutečnej synťáckej soundrack. Kdo vyrůstal v 80. letech na VHSkovejch akčních béčkovejch scfi postapo filmech typu: Amerika 3000, Cyborg, Rytíři a podobně, ten bude stejně unešený jako já. Ostatní ať radši vynechají, budou zklamaní. 98%

The Butterfly Room (2012)

A mě to teda bavilo, Ocelová Bára řádila jak v 50. letech. Ray démonický jako vždy. Akorát Heat mohla dostat trošku víc prostoru. Konec nemá absolutně chybu.

Femme Fatale (2002)

Jóó Rebeke Cecko Plesk. Náramná podiváná a super soundrack.

American Mary (2012)

jsem fanda amatérských chirurgů, tak 2. dám, jinak málo krve a trošku se to vleče.

Suburban Gothic (2014)

Nalákalo mě bezva obsazení hororových legend, bohužel horor to není, spíš duchařská černohumorná bláznivá komedie. Jako docela jsem si i bavil, ale po druhý to už vidět nemusím. Průměr 55%

Amputace (2012)

Traci by se měla vrátit zpět k pornu, tyhle ártový pičózy nejsou pro ni dobrý kšeft.

Temné síly (2018) odpad!

opičí verze xmenů pro puboše. Nudná sračka oničem.

Dark Haul (2014) (TV film)

Pro mě po dlouhé době výborný hororový béčko, jak z 80. let. Hromada akce i krvavých cákanců, minimum dialogů, žádné nudné citečky, rodinné hovnoty a dokonce i opico prosté. 91%