The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

škoda že třetí díl postrádá výborné nápady z dvojky. Ale pobavit se u toho člověk pobaví, to zase jo. Už se těším na Tomíkův The onania club.

Lidská stonožka 2 (2011)

Druhý díl je ve všech směrech lepší než jednička. Hlavní hrdina je sympaťák od pohledu, který ví přesně co dělá.

Lidská stonožka (2009)

Hřejivý rodinný film, pro sváteční klid a pohodu.

Hra na zajíčka (2010)

Těžká nuda, dědek má v kamiónu přivázonó cérenku, sem tam na ni zabliká baterkou a udělá bububu v navlečené punčoše. O mučení se opravdu jedná ale v tomhle případě je mučen pouze divák nezáživným dějem Žádná krev, řezání a podobně ve filmu vůbec není. Jednu z milosti za pěkný bradavky. Můžu film vřele doporučit romantickým puberťačkám jako alternativu k twajlajtu.

Venom (2018)

Na tohle jsem se docela těšil, škoda že prvních 40. minut je tak nudných. špatný to není ale že bych u teho chcal maggy v kostkách, to zase né. Takovejj průměr 57%.

Anihilace (2018)

Po dlouhé době scifárna z hutnou nervydrásající atmosférou. jen škoda toho zbytečně dlouhýho úvodu a citečkovích flešbeků, který to strašně brzdí a nic filmu nedávají. 73%

Srbský film (2010)

Velmi povedená a laskavá pohádka na štědrý večer. Všem romantickým dušinkám vřele doporučuji, ideálně pustit k večeři.

Leatherface - zrození (2017)

nic moc jsem nečekal a taky nic moc nedostal. Málo krve, hodně slabé gore. Nic moc pohádka na štědrý den :(

Policajt ze školky 2 (2016)

Hodně slabé, hodně... Už Arnoldova jednička byla slabá. Ale tohle je obyčejný myšácký rodinný film pro 5. letý fakany. Hodně slabá jedna 12%

Neřízená střela (2010)

Prima odpočinková komedie plná suchého britského humoru, přesně jak to mám rád,