Osudový dotek (2004)

K tomuto filmu...som sa dopracoval...až dnes...teda...tak 4 roky..po jeho natočení. A bolo mi cťou..ho vidieť..a na konci..mi vypadla nejedna slza..ale...je to tak..niekedy...je lepšie...obetovať niečo, čo by bolo dobré iba pre nás...pre dobro..."zvyšku" nášho univeza .-)))

Královna prokletých (2002)

Tri * za Aaliyah, inak ma to neoslovilo...škoda jej, holky R.I.P Aaliyah

Velká ryba (2003)

Môj najobľúbenejší film od Burtona. Napriek všetkej fantastičnosti-mi príde najreálnejší. Po Anieloch a Démonoch, pre mňa najlepší Ewan McGregor (uvidíme, čo porieši v The Ghost Writer :) PS: A ako inak, nedá sa nepoukázať na dobrý OST.

Kvaska (2007) odpad!

Len tá Landova hudba za dačo stojí..ináč je to brak :)

Ďábel nosí Pradu (2006)

Som zaujatý-nemám rád Meryl Streep. Pre mňa osobne dosť "prázdny" film.

4400 (2004) (seriál)

Je to o moc lepšie ako priblblá Andromeda! Ale stále ...ani z daleka to nemá na STARGATE--či už SG1 ..alebo Atlantis !!

Andromeda (2000) (seriál) odpad!

Povedzme si to otvorene--je to pičovina!!!! jPre mna asi/ ok nie asi..ale URCITE/ najhorší sci-fi serial na svete :D bože..ono to ani nie je sci fi...ono je to len kokotina s veľkým K :D

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Klop klop...na nebeskú bránu. Spanilá jazda do neba spolu s Lolou bežiacou o život-snáď najvýraznejšie filmy nemeckej kinematografie v ére jej samostatnosti.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Najslabší kúsok tzv.dolárovej trilógie, ale aj tak lepšie ako ktorýkoľvek western, ktorý nenatočil Sergio Leone.