Sejmi je všechny (2007)

zábavné ...ale plytke.....tá sex-streľba bola hustá :D ...Owen tu je neskutočne neporaziteľný hrdina....Batman so Supermanom sa môžu schovať..nech žije Clive-man :DD

Něco na té Mary je (1998)

Užasna komedia....! A myslím..že práve Cam Diaz...v tejto filmovej roličke....sa stala mojou prvou platonickou "movie" láskou :))))

Liga výjimečných (2003)

Brutálne hollywoodska blbá komercia..ale...mihol sa tam "Dorian Gray"..a tak..sa mi nedá inak .-)

Gympl (2007)

Bolo to prekvapivo dobre! Bol som dosť predpojatý...ked som dal tento filmik ťahať z torrentu...škatuľkoval som ho totiž k TOTALNEMU ODPADU: kde sa u mna nachádzaju trebárs Snovbordaci , Rafťáci a ine nezmysly...!! NO ...bol som milo prekvapený...malo to hlbku..príbeh...význam...zmysel...a všetko ostatne..dokonca aj nejaky ten odkáz:) BRAVO ..pane Vorle :DD

Ledové ostří (1992)

Hlavní hrdinovia podali výkon, pri ktorom nemám pochybnosti o tom, že vzájomné a veľmi silné antipatie medzi nimi vládnu aj v mimo kamier...otrasná dvojica.

Říjnové nebe (1999)

bol to úžasný film...jake gyllenhaal....bol super už ako mlady chalan...a teraz to jednoznačne válí !!!!

Tenká červená linie (1998)

Jeden z úplne najlepších vojnových filmov.....opäť musím len sucho konštatovať...že "Vojak Ryan"...nemá šancu!!!!!!!!

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Bolo to sice lepšie ako predchádzajuca 2 diely.....ale na kultovu 1tku..a trebárs aj 2ku a 3ku sa to nechytá :)

Tahle země není pro starý (2007)

Lepšie ako "Burn after reading", ale na slávnejšie a lepšie kúsky z "Coen´s collection" to nemá (viď Big Lebowski, Fargo, Hudsucker proxy, Miller´s crossing,..etc.)