About a Boy (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Nejlépe fungují scény mezi Willem a jedno falešným synem Jonahem, teda Marcusem. Ostatní je pohříchu trapný a nepovedený, ale ty fungující části mi dávají naději, že pokud se scénáristi vzchopí, tak by to mohlo fungovat a mohl bych tomu dát šanci. 50%.

Láska ve hvězdách (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Beverly Hills 902 10 s mimozemšťanama a to jsem teď hodně urazil Beverly Hills. 20%.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Pohled na Leonarda z hodně jiného úhlu než jsme zvyklí, ale nějakým záhadným způsobem jsem se během prvního dílu stále bavil a čekal, co bude dál. Sympatickej cast, zdařilí záporáci a pro Lauru Haddock mám velkou slabost od HNTLYL, takže pro mě další velké plus. Zatím 70%.

Betrayal (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Drama o zradách a "zradách". Pilot mě svým tempem, ani zápletkou nezaujal a nejsem sám, kvůli nezájmu se tenhle seriál nedočká druhé sezóny. 30%.

Zdravím, dámy! (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Od kabelovky Starz jsem čekal víc než seriálovou verzi Pirátů z Karibiku, protože tohle není spolek drsnejch pirátů, ale spíš parta hezounů z posilovny. Není to úplně špatný, ale během hodinový stopáže jsem se místama nudil a těšil se, až se přestane kecat a něco začne dít. Vizuálně super, ale ten zbytek je odfláknutej. 60%.

Hledání (2014) (seriál)

Hodnocení pilot: Zjednodušeně se dá říct, že to sanfraciský Sex ve městě o gayích, takže nemám důvod proč bych se na to koukal. 40%.

Temný případ (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Velmi pomalé, přesto dokáže nenudit, ale předpokládám, že s dalšími díly se vše bude dostávat spád a moje hodnocení půjde nahoru. 60%. Hodnocení po S01: Nijak zásadně se kvalita nezvedla, ten nesmyslnej hype tohohle seriálu prostě nechápu.

Bitten (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Další seriál o vlkodlacích/upírech/čarodějkách, kterej je zbytečnej, nudnej a maximálně pro vypatlaný teenagery. Ani pár záběrů polonahý Laury Vandervoort to bohužel nespraví. 20%.

Policie Chicago (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Temnější kriminálka než všechny ty vyjuchaný CSI. Myslím, že tenhle seriál si zaslouží, aby dostal šanci, ale slušelo by mu víc prostředí kabelovky, takhle je to všechno uhlazený, žádný fuckování ani shitování, jen sem tam nějaká ta uřízlá hlava. 70%.