Náhradníci (2009)

na akční sci-fi příliš tupý a na komedii málo srandovní. Navíc žádný lesbický porno náhradníků, takže zbytečnej film...

Castle na zabití (2009) (seriál)

K pětihvězdičkovému pilotu se zbytek dílů bohužel nepřiblíží, originalita taky není příliš velká (kriminální zápletky nebo uspořádání týmu je prakticky Mentalist), ale ta tady není příliš důležitá, protože chemie mezi Castlem a Beckettovou funguje téměř dokonale. Jen ta dceruška je na můj vkus příliš přemoudřelá skautka, co se rozbrečí, když neřekne tátovi, že v metru jela na černo...Po první sérii 80%.___________ Po prvním dílu druhé série křičím: Beckettová, mazej se ostříhat!!!______________V průběhu druhé série zvyšuji hodnocení, zápletky jsou čím dál lepší, a je opravdu radost sledovat Castla, i když čte jen třeba noviny. Po zásluze nás čeká třetí série, snad se vysoko nasazená laťka udrží.

Chuck (2007) (seriál)

hodnocení pilotu, který mě nenalákal na další díly.

Stav beztíže (2009) (seriál)

po 4. díle jsem stále namlsanější, snad scénáristi seriál nezabijou...______ Po poslední díle první série jsem nadšen, věřím, že seriál bude pokračovat, i když ho v Americe přerušili. 90%.

G. I. Joe (2009)

bad guys (BG) chtěj ukrást rakety s nanity, good guys (GG) jim to znemožní (=hodně střílení a výbuchů). BG pak nanity ukradnou u GG doma (=hodně střílení a výbuchů). BG pak letí s nanity do Paříže, což jsou hlavně Dejvice s křižovatkou Zíkova – Studentská (=hodně honiček, střílení a výbuchů), kde nakonec zboří Eifellovku. Potom odletí BG s dalšíma raketami domů, odkud chtěj ovládnout svět a GG za nimi přijedou na návštěvu a jak to dopadne? Ano! Hodně honiček, střílení a výbuchů. Víc v tomhle filmu není, jen trochu traumat hlavních hrdinů, který si nakonec vyřešej a konec, který jasně naznačuje pokračování. U tohohle filmu člověk nemusí myslet, spíš nesmí, protože pak by objevil všechny logický díry a nesmysly. Ale na plátně se pořád něco barevného hejbe, bouchá, lítá a jezdí, téměř všichni jsou cool a/nebo sexy, hláškujou ostošest a není to nuda. Ano, je to píčovina a sračka, ale ukrutně zábavná a po famózním Star Treku nejlepší letní blockbuster letošního léta.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Nevím, jestli mi sledování prvních dvou dílů HSM vymylo mozek, nebo to bylo tím, že jsem poprvé viděl nějakej HSM v originále bez afektovanýho českýho dabingu, nebo už jsem se definitivně zbláznil, ale trojka mi nepřišla tak überevil jako předchozí díly. Samozřejmě, pořád je to nestravitelnej shit pro čerstvý teen a nikdo soudnej by to nevydržel sledovat více než jednou, ale přesto jsem to dokoukal a (víceméně) přežil. Je jasný, že 13-letý holčičky to budou žrát, protože chtějí, aby jejich život byl taky jako High School Musical, a tak se asi vbrzku dočkáme dalšího pokračování. Pánbůh s námi. ** a ten film už nechci nikdy vidět.

Veřejní nepřátelé (2009)

Bojím se, že po nějakým čase se mi (podobně jako u Nelítostnýho souboje) vykouří z hlavy, o čem to vůbec bylo, co se tam dělo a zbyde jako u souboje jen "nuda k posrání"...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

TITULKOVANÁ VERZE: Všechny knížky o HP mám načtený a hodně rád a proto se už od většinou před novým filmem bojím, co přijde. Šestka mě ale příjemně překvapila. Děj je extrémně osekanej (což vzhledem k délce předlohy opět jinak nejde), ale překvapivě hodně prostoru dostala část připomínající spíše Dawsonův svět než svět HP, kdy se řeší kdo, kde, s kým a jak. Důležitý ale je, že když někdo na někoho zamilovaně nebo nešťastně kouká, tak to funguje (Jen Medka bych vykleštil za snogging = muckání) a vtipný momenty skutečně pobavěj. O to víc zamrzí, že hlavní linie, není tak dobrá, nemá téměř žádnou gradaci a finále prakticky neexistuje! Jen se hrozím českýho dabingu, ve kterým scény, co se ještě dají snést v originále, budou neuvěřitelně trapný a nekoukatelný. 80 % protože jsem se opravdu hodně bavil, jen málo nadával a "dětský" herci už uměj i místy hrát. A za Hermionu:).

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Bay už se definitivně utrhl ze řetězu, do TF2 se snažil nacpat dvakrát víc výbuchů než do jedničky, ztrojnásobil infantilitu a patos a zdesetinásobil počet bojujících robotů. Přesto jsem se nejvíc bavil u prostřední části, kde se bojuje nejmíň, ale zdaleka nejvíc hláškuje, zatímco u bojovejch scén jsem se místy skoro nudil, protože nepřehlednost akce je šílená. I přese všechno jsem se opět výborně bavil, i když na jedničku to zdaleka nemá. A Megan s Isabel jsou veeeeeeeeeeeelmi sexy.

Terminator Salvation (2009)

pořád něco vybuchuje, proháněj se tam supertichý transformeři, který se vás překvapí uprostřed pouště, odboj má pomalu lepší vybavení než stroje a Skynet projevuje ještě mnooooooohem větší demenci než dřív. Pokud něco nevybuchuje a mluví se, tak je to jedno WTF za druhým a člověk se musí smát. Navíc nepobaví ani "I'll be back" ani další odkazy na předchozí díly. 50% hlavně za vizuální stránku.