Po krk v extázi (2004)

Čekal jsem něco jako Snatch, ale dostal jsem jen zmatenej, nezáživnej a poměrně nudnej odvar.

Avatar (2009)

must see. 100%

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Je velmi jednoduché říct, že ten film je zlo ze všech zel nejzlejší, protože je pro třináctiletý holčičky. Ale to není hlavní kámen úrazu. Ten je v tom, že je (stejně jako jednička) k posrání nudnej, scénář je k uzoufání, hlavní herci prostě neuměj hrát a o nějaký chemii mezi nima si můžeme nechat jen zdát. Kristen (nebo její postava, nevím, jestli je v knize stejným způsobem idioticky vymatlaná) se nechová ani jako osmnáctiletá, ani jako šestnáctiletá, ani jako dvanáctiletá, to je prostě úplně jinej vesmír a čumí tak, že už ani moje přirovnání z jedničky (že Edward čumí jako píča z roští) nestačí. Její myšlenkový pochody jsou jedno velký WTF a když už je hrozně zoufalá, nikdo ji nemá rád a balí ji fešák, co neustále chodí bez trička a má jí rád, tak se rozhodne, že bude myslet na toho zmrda co jí nechal a radši bude dál zoufalá. Když si pak vezmete, co se vlastně stalo během filmu, tak zjistíte že nic. Prostě nic! Dvě hodiny žvanění, vlkodlačích namakanejch břich a jednoho nechutnýho upírskýho (Edward má každou bradavku jinak velkou, jsem sám, kdo si toho všimnul???) Akorát víme to, že se z Belly stane upír, což už došlo každýmu, kdo má o jednu mozkovou buňku víc než Bella (takže alespoň jednu). Přesto jsem se místy nějakým zvráceným způsobem bavil, místy tak jak zamýšleli tvůrci, místy nechtěně (s celým sálem) a nakonec to není taková žumpa, jak jsem čekal. Ale asi bude ještě hůř.

Dokonalý únik (2009)

Třetí hvězdička je jen a jen za přírodu, která je nádherná. Po "odhalení" velkého zvratu to začne hodně skřípat a na konci se musíte smát.

Pařba ve Vegas (2009)

Jen jedno by mě zajímalo: kde vzali to kuře:)?

Ve službách FBI (2009) (seriál)

hodnocení pilotu. Velmi podobné jako Castle a Mentalist, ale z téhle trojky nejslabší a pro mě nejméně sympatický hlavní hrdina._____V druhé a třetí sérii se kvalita zvedá, v mém osobním žebříčku je White Collar v tuhle chvíli před Mentalistou a to výrazně.

Producenti (1967)

Pro mě velké zklamání. Kromě "Springtime for Hitler" jsem se skoro nezasmál.

2012 (2009)

To je nudaaaa.......chrrr