Superkočky (2010) (seriál)

Hodnocení pilotu: Velmi velmi hloupoučké, což naznačovala už proma. Ale bohužel poměrně málo zábavné. Hodná roztleskávačka (překvapivě kapitánka), zlá roztleskávačka, chápavá trenérka, kluk co po hlavní hrdince jde jak slepice po flusu, stará láska trenérky, prostě všechna klišé. Předpokládám, že tvůrci chtěli navázat na úspěch Glee, to se jim moc nepodařilo, tady to zatím nefunguje, ale třeba budou další díly lepší. 50%.______Po třetím díle žádná změna, Hellcats se pro mě stávají nekoukatelnými. 30%.

Saltová (2010)

Ze začátku to vypadá na ženskou verzi Bourna, ale potom se začnou kupit zvraty, "dojemný" flashbacky a pseudozvraty. Naštěstí akční scény fungujou v pořádku a neustále se něco děje, takže není tolik času o filmu přemýšlet. Vidět a zapomenout. 60%.

Dostaň ho tam (2010)

Velká pozitiva: neskutečně sexy Rose Byrne a scénka s Jeffreym. Jinak je třeba na dobrej vtip čekat cca pět minut a mezitím se jen mluví sprostě, což mi k tomu, abych se smál většinou nestačí. A nejsem si bohužel jistej, že ten nechutně klišoidní závěr byl záměr. Velká nuda. 40%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Stejné jako minulé díly: Nuda, nuda, nuda, šeď, šeď, nuda, koncentrovaná nuda, písnička od Muse, nuda, super nuda, rádoby cool akce, nuda, debilní nuda, nudnej konec. Zase dvě hodiny, kde se vůbec nic nestane, dvě zvířátka se přetahujou a jednu blbou fiflenu, sem tam někdo s někým bojuje, ale stejně je to všechno taková nuda, že mi přišlo, že ten film má čtyři hodiny. Nevím, jestli to byl nejhorší díl, ale vidět potřetí takovouhle ptákovinu bylo téměř k nepřežití. Za střízliva bych to nezvlád už tuplem. Nej momenty: "Vezmeš si mě?" "Ne. Musím být ve čtyři doma." a "Miluješ ho." "Tebe miluji víc." Trojku jsem viděl zadarmo, čtyřku nechci vidět ani zadarmo.

Predátoři (2010)

Nečekal jsem moc a tak jsem nebyl zklamán. Brody sice je cool, ale film naprosto postrádá napětí z jedničky a rychle vyšumí z hlavy. Predátoři nenadchnou, ale ani neurazí, což po AvP není málo. 60%

Manažeři (2010)

Ten konec, ten konec, panebože proč!? a původně to měl bejt ještě větší happy end...

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Film zůstal někde uprostřed. Není to ani ujeťárna (kam se Cruise hrabe na Copleyho v A-Teamu), ani klasická akčka. ale díky atmosféře Velkýho sálu na KVIFF přidávám čtvrtou hvězdičku. A taky za to, že si říkám, že Cruise by byl skvělej Bond, škoda, že není Brit.

Zelená zóna (2010)

stále platí, že Greengrass + Damon + hudba Powella = nemůžu být zklamán. Kdyby tyhle tři předváděli loutkový divadlo, asi by se mi to líbilo taky. Ale chápu, že u tohohle filmu budu v menšině.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Čtyři naprosto vypatlaný odporně vypelichaný starý píči si neustále na něco stěžujou. PROBOHA, PROČ???

Mládí v hajzlu (2009)

Vydržel jsem 35 minut a musel jsem to vypnout. To se mi snad ještě nestalo. Cera prostě není Nick, Sheeni není nádherná a humoru tu je pomálu. Knížka se nedala převést přesně, ale dobrej film z ní udělat šel. Tohle ale není on.