Horizont události (1997)

Těm, co se líbil Vetřelec nebo Sunshine, by se mohl líbit i Event Horizon. V prvních dvou třetinách výborně budovanou atmosféru sráží ne úplně ideální závěr filmu. Kdyby se točilo víc podobnejch filmů, tak bych se vůbec nezlobil. tři a půl hvězdičky.

23 (2007)

Nejzajímavější na celém filmu bylo to, že jedna z postav vypadala jako docent, kterej mě zkoušel z fyziky ve stejnej den, kdy jsem na tom byl v kině.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Obludně překombinované, v jedné scéně proběhnou klidně tři zrady, zajímavý konec a výborný hudební doprovod. Ale bavil jsem se málo. Přesto to pravděpodobně nejsou poslední Piráti z Karibiku.

MacGyver (1985) (seriál)

Je to prostě frajer! kdo jinej ucpe sud s kyselinou sírovou čokoládou?

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Ze začátku mi tenhle seriál přišel lepší než otřesný VKV a přibližně stejně "nezastakstrašnej" jako Ordinace. Postupem času, ale Ulice i Ordinace klesly na úroveň VKV, takže se na ten výplach nedá vůbec dívat.

Batman začíná (2005)

Po několikátém shlédnutí na dvd musím ubrat hvězdičku za Katie Holmes, protože to jak hraje, je strašný. Velikej přehmat v jinak neskutečném hereckém obsazení.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Ani Joey Tribbiani nedokázal zachránit tenhle seriál.

Armageddon (1998)

Nejlepší popcornová zábava, kterou znám, možná ještě o chlup lepší než Skála a jednička Transformers. Přesně vyvážená kombinace humoru, napětí, akce a patosu.

Ztraceni (2004) (seriál)

Pro mě jednoznačná seriálová jednička posledních let. Sice jsou některé díly vata a např. začátek třetí série byl poměrně velkým zklamáním, tak na novej díl se vždy těším jako malej kluk. 100%