30 dní dlouhá noc (2007)

Nevyhledávám horory, nemusím Joshe Hartnetta, ale přesto jsem strávil příjemné dvě hodiny u filmu, který by mohl býtt mnohem krvavější, ale naštěstí není, přesně podle hesla méně je někdy více. Věřím, že někdo uvěřitelnější v roli šerifa by pozvednul film o pár procent výše, protože Hartnett furt vypadá jaky kdyby právě dodělal střední.

Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)

Knihy Terryho Pratchetta mám velmi rád a tohle je velmi povedená inscenace. Magráta, Bábi i Stařenka vypadají skoro přesně tak, jak jsem si představoval. Nechápu, proč jsem se ještě nedokopal do divadla.

40 dnů a 40 nocí (2002)

ne že bych se místama nebavil, ale čekal jsem mnohem víc, než jsem nakonec dostal. Zlatý rafťáci...

Rafťáci (2006)

nejsou to čisté 3 hvězdičky spíš tak 2,51 hvězdičky, dvojka Kotek - Mádl mě dokázala rozesmát, což jsem nečekal. rozhodně lepší než Snowboarďáci, u kterejch jsem se zasmál jen jednou.

Transformers (2007)

hlavní hrdina loser, nádherná holka, do který se zamiluje, akce, výbuchy, tajná vládní organizace a obrovští bojující roboti, to je letní blockbuster podle mýho gusta!

Simpsonovi ve filmu (2007)

To co funguje v seriálu, funguje i ve filmu, jednoznačně *****

Smrtonosná past 4.0 (2007)

McClane se vrací a ukazuje že do šrotu rozhodně nepatří. Poctivá akce, typický hlášky a příjemný odkazy na předchozí díly. Samozřejmě se dá spousta věcí vytknout, ale dlouho jsem se u akčňáku takhle nebavil.

Krysy (2002) (TV film)

šílený béčko, ale s kamarádama jsme se u toho výborně bavili - plovoucí krysy v bazénu, odpálení krys (také v bazénu), krysí gejzíry a hlavní hrdina vypadající jako Honza Železný. Škoda jen, že krysám nešmakovaly hlavní postavy, ten černoch si o sežrání prostě říkal!

Černý jestřáb sestřelen (2001)

"We got a Black Hawk Down. We got a Black Hawk Down." Peklo, do kterého se dostanou Rangeři a Delta Force v Mogadišu (kterému nikdo neřekne jinak než Mog), patří k tomu nejrealističtějšímu, co jsem kdy na filmovém plátně viděl. První téměř realtimová hodina bojů plus několik nezapomenutejných scén - dvojice sniperů, stehenní tepna, chladnokrevnost Toma Sizemora jako McKnighta - mi nedávají jinou možnost hodnocení než absolutní. "No one gets left behind!"