Formule! (2001) odpad!

mimořádně ukrutná blbost, která se bohužel týká mého oblíbeného motosportu.

U pokladny stál... (1939)

není to špatné, ale Ducháček je u mě ještě o třídu výš.

Americký gangster (2007)

dávám "jen" čtyři a půl hvězdičky, protože mi chyběla alespoň jedna scéna, která by mě opravdu dostala a i kvůli Denzelu Washingtonovi, kterej se téměř celej film tváří stejně, ať právě vydělává miliony, nebo mu jdou fízlové po krku.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Ani Chuck-Norris-kick poctivě se opakující v každém díle nemůže zachránit tohle od odpadu...jeden z nejhorších seriálů všech dob, kterej mi společně s Tak jde čas a mexickejma telenovelama budou přehrávat do konce světa v pekle.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Jako velkej fanda knižní série jsem se bál zpracování 800 stránek knihy, ale výsledek je velmi povednej a dvě hodiny jsou určitě málo. Bitva na ministerstvu patří k tomu nejlepšímu, co bylo v HP filmech zatím natočeno. Ale vězeň z Azkabanu zůstává nepřekonán.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prvních 13 je skvěle promyšlených, perfektně sedících a mělo zůstat jen u nich.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Bál jsem, že to bude vánoční agitka a bohužel byla. Pár dobrejch fórů, jinak žvásty o tom, jak má bejt rodina o Vánocích spolu. Čekal jsem něco vtipnějšího a shrekovatějšího, škoda.

Once (2007)

Když má film děj, který se dá shrnout do jednoho nepříliš rozvitého souvětí, tak musí mít něco jiného. Once má Glena Hansarda, Markétu Irglovou a hlavně jejich nádherné písně, takže je jedině dobře, že se ve filmu více mluví než zpívá.