Win Win (2011)

Není to čistých pět hvězd, ale v kontextu většiny varských existencionálních/zenbudhistickejch/židozednářskejch/kryptofašistickejch filmů musím přidat.

Nickyho rodina (2011)

Film zbytecne tlačí v některých momentech na pilu, ačkoli to není třeba, toto téma je silné samo o sobě, stačí sledovat Wintonovy děti a psolouchat jejich vyprávění. Hrané pasáže pak působí jako pěst na oko a opět jako ždímačka slz. Poslední zbytečná ždímačka přijde úplně na konci, proto nemůžu dát plné hodnocení.

Sucker Punch (2011)

Bože, to byla nuda k chcípnutí, ani ty štěťule to nezachránily...

X-Men: První třída (2011)

Pátou hvězdičku pravděpodobně přihodím po druhém zhlédnutí.

4teens (2011) (seriál)

Samotnýho mě překvapilo, že jsem se během prvního dílu nudil pouze minimálně, některý hlášky povedený (Člověk se snaží bejt nenápadnej jak Švýcarsko za války), některý naprosto tragický (za "Pecka šprcka" bych dotyčnýho scénáristu vykleštil) a na mladý holky se dá koukat. 50%._________Po konci první série přidávám zaslouženou třetí hvězdičku, ačkoli 4teens mají daleko k dokonalosti, tak doufám, že druhá série bude, protože téměř všechny postavy mi přirostly k srdci a rád bych viděl jejich druhák. a třeťák. a čtvrťák.

Thor (2011)

Skrz na skrz průměrnej film, kterej ničím nepřekvapí, ale ani neurazí, v půlce asi 15 minut dost nudí a hodinu po skončení totálně vyšumí.

Světová invaze (2011)

Čistej průměr, akce je velmi dobrá, triky solidní, ale to za ty prachy teď natočí kde kdo. Zbytek pokulhává, jakmile někdo otevře pusu, jsou to hlášky jak z Trona, ale pro fanoušky žánru je to k přežití.

Mad Love (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Je jasný, že ne každý seriál může být odlišný, než cokoliv jiného, co tu kdy bylo, ale tohle je moc. HIMYM z toho křičí na sto honů a ačkoli v současnosti (šestá série) HIMYM hodně upadá, pořád vede o parník nad Mad Love. 30%. P.S. Stále čekáme na první komentář, kde nebude zminěno HIMYM:DDD

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Pilot bolel, proč to sledovat dál?

Škola superhrdinů (2005)

Tohle místy hodně bolelo. Naprosto neoriginální, po první 10 minutách je jasný, co se bude dít a jak to dopadne, jen ta roztomilost Mary Elizabeth zachraňuje alespoň trochu tenhle film.