Alcatraz (2012) (seriál)

Hodnocení pilotního dvoudílu: Nevím, o co se Alcatraz přesně pokouší, na mysteriozní seriál jako LOST je to málo poutavé a na klasickou kriminálku pro změnu zoufale hloupé, už dlouho jsem neměl tolik chutí křičet na ty zoufalce na obrazovce, co maj dělat. Navíc to, co se objeví na konci prvního dílu mě definitivně přesvědčilo o tom, že nebudu sledovat dál. Dávám Alcatrazu sezónu, maximálně dvě. 40%.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Promarněná šance, potenciál tu je, ale všechno zůstalo napůl cesty. Myslel jsem, že po pilotu budu mít chuť na další díl, ale nebudu sledovat dál, byť jsem myslel, že kvůli Michaelovi Emersonovi, který byl v LOST skvělý, sledovat budu. 60%.

Grimm (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Jedna ze dvou letošních "pohádkových" novinek, tentokrát mix klasické kriminálky a pohádky, která u mě ve všech ohledech prohrává s Once Upon a Time. Navíc v posledních vteřinách pilotu se dozvíme o jakési tajné organizaci, která chce dosáhnout bůhví čeho. Já bych všechny tyhle tajný organizace zakázal! 50%.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Další seriál z tmářského Jihu, další verze Doktora Hollywooda, tentokrát se barbie a opravdu velmi těžko uvěřitelná cynická doktorka (výtečný kardiochirurg, OLOL!) Rachel Bilson přesune kamsi do Alabamy, aby se naučila pracovat s pacienty. Bohužel další ukrutně předvídatelná limonáda CW, přesto nakonec celkem koukatelná. Ale ne pro mě. 40%.

Are You There, Chelsea? (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Nesympatická Laura Prepon a jen o málo sympatičtější přihrávači. Velkej nedík. 30%.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: asi se mi rozbil přehrávač, protože tohle nemohlo mít 41 minut, ale aspoň dvě hodiny! Nuda, nuda, seď, šeď, mrtvá máti, teenageři a nadpřirozeno = ZLO, ZLO, ZLO! 20%.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Bolestivě nudná papundeklová žánrovka. Revenge je o parník lepší. 40%.

Profesionální lháři (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Sprostá a nekorektní mluva, trochu sexu, vtipný a svižný scénář o partě bezskrupulózních poradců, kteří berou sedmiciferné částky ročně. Pokud by nebyl v hlavní roli charismatický Don Cheadle, tak by po tomhle seriálu pravděpodobně neštekl ani pes, ale kvůli němu budu sledovat. Hned bych osobně vyškrtl Kristen Bell, která mě prostě irituje podobně jako ve všech filmech/seriálech, kde hraje. 70%.

Rob (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Na to, že hlavní roli hraje Rob Schneider, to je překvapivě dobré = není to úplně strašné. Podle pilotu to vypadá na utahování si z kulturních rozdílů mezi bílými Američany a Hispánci, víc toho asi nelze očekávat. 50% a sbohem a šáteček.

Mé nové Já (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Seriál o přeměně nesympatické krávy v jen o málo sympatičtější hipísačku. Nevím, proč je to označováno jako komedie, humoru je zde asi tolik jako ve filmech Adama Sandlera. 40%.