Máma (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Ne tak zlý jako většina komediálních novinek, ale to nestačí. 40%.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Největší dojem z pilotu mám ten, že je to velmi infantilní, ale lostomilý. Pro fanoušky Avengers určitě povinnost, já se přecejen i trošičku nudil. Ale baby tam jsou pěkný, jen ta Ming-Na mě od dob SGU neuvěřitelně vytáčí. 60%.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: U nových amerických sitcomů neočekávám, že se budu bavit, ale Broklyn 99 si mě získal během prvních pěti minut. Sitcomů z policejního prostředí není moc (já teda neznám žádnej), ale věřím, že tenhle by i přes svůj místy velmi infantilní humor mohl pár sezón vydržet a být pro mě něco jako Office US nebo Scrubs. Budu doufat. 80%.

Dads (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Brenda Song není ošklivá, to je jediná pozitivní věc, která se o tomhle seriálu dá říct. Horkej kandidát na brzký zrušení. 20%

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Zaujal snad jen Baconův federál-alkoholik, Maggie Grace si moc nezahrála a zbytek jsme stokrát viděli jinde. 50%.

Nultá hodina (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.

The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Od první minuty mi bylo zle, kolem desátý minuty to bylo nesnesitelný a pak jsem přestal vnímat. Mám velmi rád původní seriál Sex ve městě, ale tohle je prostě nudnej a nezáživnej odvar, zapříčiněnej hlavně tím, že to neběží na kabelovce, a tudíž se musí držet velmi při zemi a protože cílí na úplně jinou skupinu. Největší fail letošní sezóny. 10%.

1600 Penn (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Sitcom o buranovi, který je shodou okolností synem prezidenta USA. Nic světobornýho, nepředpokládám, že by měl šanci dožít se další série. 30%. P.S. Jeden z mála letošních sitcomů bez gaye/ů, takže aspoň třináctiletá dcera prezidenta je lesbička...

Nashville (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Country není můj šálek kávy, ale Nashville se zatím jeví jako solidní dramatický seriál o stárnoucí country hvězdě a mladičké zpěvačce, která se nebojí jít přes mrtvoly. 70%.

Malibu Country (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: bída a utrpení. 20%.