Toulaví psi (2013) odpad!

Jestliže se ve filmu nic neděje, není to umění, ale film o ničem.

Pozemšťan (2007)

Snímek, který vám zůstane tam někde v tajných zákoutích vaší mysli, tedy v tom případě máte ji-li dostatečně otevřenou pro nevšední podání příběhu. Natočeno minimalisticky, stačí interiér a exteriér srubu někde na samotě a přesto na mě subjektivně působící více než díla za stovky miliónů. Koncept muže, který prochází 14 000 lety historie, kde musí jednou za určitý čas měnit svou identitu. Pohled na to jak se utváří jeho vnímání světa v průběhu času (jenž je pro něho silně relativní) nutí i vás přemýšlet nad dogmaty historie v jiné perspektivě.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Neskutečný, nevím jak to působí na současnou generaci, nebo na tu starší, ale my co jsme vyrůstali na počinech s těmito klasiky musíme pleskat blahem. Každopádně já ano! :-)

Temný rytíř povstal (2012)

Velká výprava, efekty, vznosné řečičky, to vše nemůže zakrýt, že je to tak trochu stupidní výtvor s mnoha a ještě více naprosto nelogickými jevy a pochody. Komu nevadí místní popírání fyzikálních zákonů a zdravé logiky ten si to musí užít.

Yuma (2012)

Divoký Polsko!

Margaret (2011)

Jako nebylo to špatný, bylo tam napětí, drama, vtip a nápad i ten Matt Dajmee to zahrál slušně, jen to bylo trochu uvřískaný a setsakramensky dlouhý.

Anonym (2011)

Podle mé přítelkyně historicky nepravděpodobné a podle mě nezručně natočené. Zkrátka nuda a nuda a žádná z postav neměla takový charakter, aby se mi vtiskla do paměti. Hold nemůžu nesouhlasit s tvrzením málo ufonů a "snaha" o přílišné emoce.

X-Men: První třída (2011)

Je to velké, chytré a opravdu se mi to líbilo, ale právě proto, že se už tak snažili, tak mi vadí těch pár drobností, které jsou nesmyslné a do očí bijící. Kdybych měl uvést jednu za všechny, například naučili zázračně létat našeho ultrazvukového mužíka a ten se potom honí po obloze s okřídlenou slečnou a vůbec aerodynamice nevadí že si do ruky chytne asi tak 80 kilového chlápka a tu ruku má u těla, ale jakmile se mu udělá do obleku malá díra tak jdou k zemi a pak rozumím tomu, že mají speciální schopnosti, ale všichni se tam promenádují, jako by jedna z nich byla nesmrtelnost. To jen pár z mnoha, které naštěstí nijak zvlášt neovlivňují skvělý prožitek ze snímku.