Ecce homo Homolka (1969)

Tak já nevim, nikdy jsem tomu moc nepřišel na chuť.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro mě nejzábavnější seriál, plný nezapomenutelných a geniálních hlášek a narážek. Nechápal jsem jak se to nemůže někomu nelíbit až když jsem to při svém pobytu v nemocnici pustil spolupacientovi a ten řekl, že ať se ho radši neptám na názor. Tak teď můžu říct, že svět se dělí na tři části, na ty co trpaslíka neznají, na ty co ho nechápou a na ty co ho milujou. Já se hrdě hlásím k těm třetím. A teď si jděte plavat někam jinam vy chomáčci rektálních chloupků. :-)

A-Team: Poslední mise (2010)

4* Ale jen proto, že jsme na to koukali v kolektivu a byli jsme všichni na mol.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tak to je moje srdcovka, vždyť já bych bez něj ani nevěděl co se v tý Americe, potažmo po světě doopravdy děje. :-D

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Nenáročný seriál, místy nápaditý, místy celkem ohraný, ale stále vtipný!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Velká paráda, opravdu jsem rád, že do toho HBO dalo naději, jako velký obdivovatel fantasy žánru si na tom dost ujíždím. Všech pět dosavadních dílů zatím na výbornou. Charaktery, děj, politika a to podání, chápu, že po ostatních seriálech v dnešní době už nemusí přijít až tak originální, ale to neznamená, že není výborné a vypilované! PS : První polovina série je skutečně výborná, osobně tak na 95%, ale v druhé polovině se seriál stává lehce plitkou záležitostí, bez akce a s úbytkem píle a také snad rozpočtu nebo nevím proč by například místo vyzobrazení hradu Řekotočí(to je to důležité, že se to má odehrávat ve vládnoucím místě říčních lordů) jako důležitého místa, kde měl být mladý Rob Stark jmenován Králem severu nejenom svými severskými vazaly, ho strřili do nějaké tmavé slůje a to je jen jeden příklad. Zkrátka druhou polovinu bych hodnotil tak na 75%.