Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Je až s podivem, jak rozdílně lze udělat dva díly jedné epizody. Nejednalo se o žádný dokonalý snímek, ale jako zakončení jedné velké ságy více než dobré.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Nemám rád Yatese, za to co udělal s Potterovským světem, hrozně mě rozčiluje množství drobných odlišností od knižní předlohy, jejichž velké množství ve vysledku kumuluje i větší odlišnosti a taky to jakým způsobem podává děj, bez souvislostí a návaznosti. A dle mého názoru měli pokračovat ve střídání režisérů i nadále a ne nechat poslední čtyři filmy tomuhle šaškoj.

Modrý pták (2011)

Moc dlouhý, moc táhlý, moc prázdný a moc o ničem. Rádoby poetické putování dvou dětí za modrým ptákem, vsazené do afrických exteriérů na mě moc nepůsobilo, nebo lépe řečeno působilo, ale způsobovalo návaly zívání a ustavičné snahy udržet oči otevřené, přičemž jsem svůj boj párkrát málem prohrál a když teď koukám že to mělo mít 86 minut, tak se mi to zdá až neskutečné, protože osobně se mi zdálo, že od doby kdy jsem si sedl a poté opět vstal uběhl minimálně půlrok, ale snaha se musí ocenit. 35%

Duše mouchy (2010)

Nenáročný snímek u kterého jsem se pobavil a zanechal ve mně dobrej pocit.

Restaurátor (2010)

S filmem El alma de las moscas, nejlepší co jsem ve Varech letos viděl.

Attenberg (2010)

Je to takový dosti překombinovaný.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Tohle je kult hlášek, jeden z nejvtipnějších počinů vůbec a jestli to vidíte jinak, tak to můžete rovnou vylézt tam na ten stožár a nachcat na dráty, nechci vás tu rajcovat, ale je to prostě tak.